Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie ma info o zdjęciach więc chyba nie będę robił kolejnych odbitek i płacił

Checklist

Below is a checklist of documents to bring to your interview. Please assemble them in the following order and bring original documents:

1.For Principal Applicant (DV Winner):

Appointment Letter

Two photographs (2” X 2”)

Passport

Birth Certificate

Divorce Decree (If Applicable)

Marriage Certificate

Police Certificate

Academic Certificates for all degrees including Transcripts

Photocopies of all the above documents

Postal Address in the U.S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Checklist

Below is a checklist of documents to bring to your interview. Please assemble them in the following order and bring original documents:

1.For Principal Applicant (DV Winner):

Appointment Letter

Two photographs (2” X 2”)

Passport

Birth Certificate

Divorce Decree (If Applicable)

Marriage Certificate

Police Certificate

Academic Certificates for all degrees including Transcripts

Photocopies of all the above documents

Postal Address in the U.S

No dobrze już dobrze :)

Ale skoro nie potrzeba to faktycznie po co, niepotrzebnie dałem jedno wizowe lekarzowi mogłem dać inne.

Co do przedostatniego punktu to oprócz oryginałów mam wziąć jeszcze kopie wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na stronie ambasady masz taką checkliste: http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/docs_checklist_dv.html i tam o zdjęciach jest mowa.


Co do przedostatniego punktu to oprócz oryginałów mam wziąć jeszcze kopie wszystkiego?

tak weź ze sobą kopie, bo oryginały są do wglądu i później dostaniesz je z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Academic Certificates for all degrees including Transcripts - czyli liceum i studia czy same studia wystarczą? Transcripts czyli odpisy?

"Dokumenty finansowe" - już była o tym dyskusja, w końcu potrzebne czy nie?

Oryginał dyplomu.

finansowe, lepiej mieć przy sobie.

Witam, ostatnio brałem zaświadczenie o niekaralności na kurs, ale okazało się, że kurs się nie odbędzie. Czy to zaświadczenie z 16 września, mogę wziąć na rozmowę, która odbędzie się w połowie listopada?? Będzie ono jeszcze wtedy ważne??

Polecam czytanie listy ze zstrony amabasady http://polish.poland...ecklist_dv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie ma zadnej reguly. Z rozmow z poprzedniej loterii wynika, ze nikogo o kwestie finansowe nie pytali. Mnie tez nie, a mialam i wyciag z banku i affidavit of support.

Tutaj wiele tez zalezy od tego, czy jedziesz "na zywiol" tzn. nie majac tam nikogo, czy tez na miejscu jest ktos, kto bedzie w stanie ci pomoc, przynajmniej na poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...