Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

viciu moze zacznij czytac forum dobrze i zobaczys skad musisz miec takie zaswiadczenie,ze z Polski to z 1 miejsca sie to bierze :)

bo zaraz ktos cos zle przeczyta,zrozumie i bedzie problem na forum ;)

Ok spoko ale gwarantuje Ci że takie pytanie na pewno jeszcze nieraz padnie ;)

Wezmę świadectwo liceum oraz dyplom na wszelki wypadek ale czy wystarczy samo świadectwo czy wyniki z matury również jako że zdawałem nową maturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest taka mozliwość, że mogę nie dostac w ogóle zaproszenia na rozmowę z konsulem? Mam numer chyba dość niski 4xxx, dokumenty wyslalem do ambasady w maju, ale na rozmowe jeszcze zaproszenia nie dostalem. Jest sie juz czym martwić czy czekac w spokoju?

Wysłałeś papiery do ambasady? raczej powinieneś wysłać je do Kentucky. Pewnie dlatego nie zostałeś wezwany na rozmowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem na ten adres:

United States Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A

W lipcu wysłałem do nich e-mail z zapytaniem czy dokumenty moje dotarły i dostałem odpowiedź, że moje dokumenty zostały przyjęte.

Treść tej wiadomości:

Thank you for your inquiry.  Your forms have been received and are currently processing.  Allow severalweeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on casenumbers that have completed processing. Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest już VB november

Region

All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately

AFRICA

13,000

Except: Egypt 7,300
Ethiopia 7,300
Nigeria 7,500

ASIA

2,500

EUROPE

9,800

NORTH AMERICA (BAHAMAS)

4

OCEANIA

375

SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN

600

Niestety potwierdziło się, że dla Europy 9800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem na ten adres:

United States Department of State

Kentucky Consular Center

3505 North Highway 25W

Williamsburg, KY 40769

U.S.A

W lipcu wysłałem do nich e-mail z zapytaniem czy dokumenty moje dotarły i dostałem odpowiedź, że moje dokumenty zostały przyjęte.

Treść tej wiadomości:

Thank you for your inquiry.  Your forms have been received and are currently processing.  Allow severalweeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on casenumbers that have completed processing. Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.

Jak już się wyjaśni co z twoja rozmową to daj znać. Trochę to dziwne że nie dostałeś jeszcze terminu rozmowy w ambasadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...