Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam już zaświadczenie o niekaralności ale gdzieś tam wyczytałem że jeśli się mieszkało powyżej 6 miesięcy w innym regionie Polski to trzeba Police Records z tamtego miejsca też, no i pytanie po co skoro mam pieczątkę o całej Polsce, to chyba powinno wystarczyć.

Druga sprawa to potwierdzenie wykształcenia. Czy mogę wziąć tylko dyplom szkoły wyższej czy liceum też? Wiadomo, jedno bez drugiego nie ma prawa istnieć ale różnie to może być :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zaświadczenie o niekaralności ale gdzieś tam wyczytałem że jeśli się mieszkało powyżej 6 miesięcy w innym regionie Polski to trzeba Police Records z tamtego miejsca też, no i pytanie po co skoro mam pieczątkę o całej Polsce, to chyba powinno wystarczyć.

Druga sprawa to potwierdzenie wykształcenia. Czy mogę wziąć tylko dyplom szkoły wyższej czy liceum też? Wiadomo, jedno bez drugiego nie ma prawa istnieć ale różnie to może być :)

Pozdro

Hello

Co do zaświadczenia o niekaralności to chodzi o inne kraje, w których się mieszkało ponad 6msc. Wyjątkiem jest USA

Jeśli chodzi o potwierdzenie wykształcenia to radzę zabrać też świadectwo z liceum.

ps Cut off na listopad trochę mnie zaszkoczyło, po ciuchu liczyłem na skok w granicach 3-4 tyś, a tutaj tylko 9800. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się przestałam przejmować loterią, a tu czas nieubłaganie mija. Wciąż nie mamy potwierdzenia z KCC, że papiery dotarły, spuszczają nas ciągle ze schodów. Zaczynam się robić nerwowa, skoro w październiku mają ruszać rozmowy. Dziecko w szkole i tak się modlę, żeby jakoś to sprawnie przeprowadzić.

A jak u was nastroje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest taka mozliwość, że mogę nie dostac w ogóle zaproszenia na rozmowę z konsulem? Mam numer chyba dość niski 4xxx, dokumenty wyslalem do ambasady w maju, ale na rozmowe jeszcze zaproszenia nie dostalem. Jest sie juz czym martwić czy czekac w spokoju?

Hello

A sprawdziles status na stronie

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/

Sprawdź skrzynkę spamowa, często tam lądują zaproszenia

Gratuluje niskiego numeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...