Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No tak, ja dawno nie zaglądałem na stronę ambasady i widzę, że zmieniło się to troszeczkę. Jeżeli pamięć mnie nie myli w zeszłym wydaniu loterii, w którym brałem udział, było określone, że dokumenty finansowe nie są warunkiem udziału w loterii. I pewno tak nadal jest, ale chcą się zabezpieczyć na wypadek Public Charge.

Jeżeli mogę doradzić to przyjąłbym kwotę jaka jest potrzebna to ok 50-100 USD na dzień na trzy miesiące na osobę. Bo tyle w sumie potrzeba żeby stać równo na nogach po przyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać po rozmowie jak Ci poszło, ja mam 9 października :)

No nie wiem właśnie czego mam teraz tam oczekiwać czytając ostatnie posty. Pojawiło się coś o pieniądzach na koncie, czy to pewne bo zdania są podzielone? Niektórzy mówią że to czysta formalność, jak to w końcu jest? Ktoś zna przypadki odmowy zielonej karty na rozmowie? Zapewne takie pytania padały już, więc sorry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viciu jaki jej szwagierka ma numer ;)

viciu troche jestes na tym forum i mamy w dv 2013 takie przypadki odmow i kto moze miec problem

Czasami jest to formalnosc ,masz byc pewny po co lecisz,co chcesz robic :) i ze nie bedziesz obciazeniem dla systemu pomocy spolecznej :)

serafina takiego pytania jak mnie pamiec nie myli to nie bylo,jak wyjdzie ze masz takie same prawa do tego konta jak Twoja mama to mozna takie cos wziasc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...