Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Biuletyn wizowy znajdziesz tu:

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_6050.html

gdy Twoj nr bedzie sie lapal na dany miesiac to kilka tyg. wczesniej dostaniesz emaila z infromacja, ze masz jakies "nowosci" dostepne na stronie, na ktorej sprawdzalas, czy wylosowalas GC. zalogujesz sie ponownie i tam bedziesz miala podana date i godzine swojej rozmowy w ambasadzie. to co ty podalas to terminarz spotkan na dany miesiac. 2014EU zaczna sie pojawiac dopiero w pazdzierniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuletyn wizowy znajdziesz tu:

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_6050.html

gdy Twoj nr bedzie sie lapal na dany miesiac to kilka tyg. wczesniej dostaniesz emaila z infromacja, ze masz jakies "nowosci" dostepne na stronie, na ktorej sprawdzalas, czy wylosowalas GC. zalogujesz sie ponownie i tam bedziesz miala podana date i godzine swojej rozmowy w ambasadzie. to co ty podalas to terminarz spotkan na dany miesiac. 2014EU zaczna sie pojawiac dopiero w pazdzierniku.

Trzeba tą datę jakoś potwierdzać?

"You and any eligible family members will be required to submit sufficient proof of identity upon arrival" Dowód czy o co im tutaj chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje terminów rozmów moja szwagierka mimo niskiego numeru nie dostała znaku na rozmowę ani status się nie zmienił widocznie za późno wysłała dokumenty czyli 20 czerwca :) pozdrawiam

Kurcze, no ja jestem w podobnej sytuacji, bo też późno wysłałem papiery (na początku lipca). To co w takiej sytuacji zrobić, jak się zostało wylosowanym, wysłało się papiery, ale za późno, bo żadnego odzewu ze strony KCC nie ma?? Pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...