Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No dzięki. Są jeszcze jakieś inne niespodzianki nie wspomniane wcześniej bo chciałbym wiedzieć wcześniej.

Mam już tak:

- akt urodzenia

- niekaralność

- badania

- dyplom

- zalogowałem się na stronie i wybrałem punkt odbioru paszportu

Czy coś jeszcze zostało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki. Są jeszcze jakieś inne niespodzianki nie wspomniane wcześniej bo chciałbym wiedzieć wcześniej.

Mam już tak:

- akt urodzenia

- niekaralność

- badania

- dyplom

- zalogowałem się na stronie i wybrałem punkt odbioru paszportu

Czy coś jeszcze zostało?

Jesteś sam, czy masz żonę?

Bo wtedy jeszcze akt małżeństwa.

oraz zdjęcia - ale pewnie ci powiedzą, że nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowa na forum, choc anonimowo sledze od dawna.

Tez jestem w gronie wylosowanych (a raczej moj maz), jednak nr mamy wysoki, okolice 32***.

Z roznych powodow osobistych wniosek wyslalismy dopiero poczatkiem wrzesnia, wiec pewnie juz tym pozamiatalismy sobie szansę... ;)

Z tego co tutaj czytalam to o ile dostaniemy sie na rozmowe to bedą okolice wrzesnia 2014, tak?

Z kompletowania dok mamy poki co wszyscy (maz, ja + 2 dzieci) paszporty... i tyle.

Wszystkim szykujacym sie na rozmowe zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sam. Co z tymi zdjęciami bo przecież wysłałem dwa już.

W wymaganiach dotyczących zdjęć jest punkt, w którym jest napisane, że zdjecia nie mogą być robione pozniej niż 6 miesiecy od daty rozmowy. Prawdopodobnie nie bedą wymagać nowych zdjęć ale warto miec extra 2 sztuki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowa na forum, choc anonimowo sledze od dawna.

Tez jestem w gronie wylosowanych (a raczej moj maz), jednak nr mamy wysoki, okolice 32***.

Gratulacje

Z roznych powodow osobistych wniosek wyslalismy dopiero poczatkiem wrzesnia, wiec pewnie juz tym pozamiatalismy sobie szansę... ;)

Możesz napisac email lub zadzwonić czy Wasze dokumenty doszły i czy będą przetwarzane.

Z tego co tutaj czytalam to o ile dostaniemy sie na rozmowe to bedą okolice wrzesnia 2014, tak?

A ja bym obstawiał najpóźniej lipiec

Z kompletowania dok mamy poki co wszyscy (maz, ja + 2 dzieci) paszporty... i tyle.

Wszystkim szykujacym sie na rozmowe zycze powodzenia :)

Mamy jeszcze dużo czasu na kompletowanie brakujących dokumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że na spotkanie wymagają zdjęć, a jak już tam pójdziesz to ci mówią, że są niepotrzebne, ehh

Nigdzie nie ma info o zdjęciach więc chyba nie będę robił kolejnych odbitek i płacił niepotrzebnie :)

Rozumiem że mam wszystko co potrzebuję i śmiało mogę ruszać na rozmowę. Co do samej rozmowy jakieś wskazówki? Jak się ubrać, jak zachować na wejściu itd. Taki savoir vivre w ambasadzie sami rozumiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...