Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My mamy numer 12*** i mamy pewien problem. Boję się, że załapiemy się na rozmowę w grudniu i wtedy będziemy musieli wyjechać przed wakacjami. Nasz synek kończy 3 klasę i bardzo nam zależy, żeby do końca chodził do szkoły. Czy znacie sytuacje, kiedy ktoś przekładał termin rozmowy? Czy jest na to szansa? A może isć na rozmowę i po prostu powiedzieć o tym i pójdą na rękę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myśmy przekładali z podobnego powodu, tzn. rozmowę mieliśmy wyznaczoną na styczeń w tym czasie żona była w ciąży termin miałą na połowę maja, więc musielibyśmy lecieć z niespełna jednomiesięcznym dzieckiem albo rodzić w USA. Z przełożeniem rozmowy nie ma żadnego problemu, jak już wam przyjdzie informacja o wyznaczonej rozmowie, to skontaktujcie się z ambasadą w Warszawie mailowo albo telefonicznie i poproście o przełożenie terminu na inny miesiąc (na jaki wam pasuje). My przełożyliśmy rozmowę na początek maja i wtedy załatwiliśmy wizy, a potem jak się córka urodziła to jeszcze raz byłem w lipcu w ambasadzie z jej paszportem, odpisem, formularzami i badaniami. Tak więc lecimy dzięki temu dopiero 5 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym przekladaniem rozmowy jest tak ze mozna takie cos zrobic ale nikt nie da Wam gwarancji ze wizy beda dostepne

te wizy nie czekaja a sa wydawane kolejnym osobom i jesli nawet w tym roku sie udalo,za rok moze byc ciezko z tym.

Fakt ktos kto ma rozmowe teraz czy za miesiac moze miec z tym ok ale za pare miesiecy?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Oliwia,

Ja mam 21***

Z tego co wczesniej pytałem na tym forum, tu inni użytkownicy wskazywali mi termin rozmowy na plus minus kwiecień 2014.

Cześć !

Dobrze, ze jest ktoś z przybliżonym CN do mojego. W takim razie czekamy +/- do kwietnia. Jak będzie "NASZ CZAS" na Warszawę to będę pisała ! Oczywiście czekamy na relacje z rozmów, które rozpoczynają się już za dwa dni (?) :) Trzymamy kciuki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia dla tych, którzy już jutro... :)

My z mężem mamy ogólny foch ze strony rodzinny. Wszyscy bardzo przeżywają nasze plany, w sumie to jeszcze nic nie wiadomo (cn 31***), ale my już mamy zasiany jakiś procent niepewności.. :/ Moje obawy najbardziej dotyczą latorośli, jedziemy z małymi dziećmi (4 i 2). Czy ktoś w Was jedzie "w ciemno" z takimi maluchami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...