Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

viciu jaki jej szwagierka ma numer ;)

viciu troche jestes na tym forum i mamy w dv 2013 takie przypadki odmow i kto moze miec problem

Czasami jest to formalnosc ,masz byc pewny po co lecisz,co chcesz robic :) i ze nie bedziesz obciazeniem dla systemu pomocy spolecznej :)

No tak szwagierka ;)

Jestem faktycznie już parę miesięcy ale nie zagłębiałem się w DV 2013 dlatego sorry było za to pytanie ale trochę tych stron tam jest i nie wiem czy dam radę przeczytać wszystkiego, dobrze by było gdyby jakiś forumowy guru założył temat a w nim w pierwszym poście wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozmowy, żeby uniknąć tych samych pytać, łącznie z przypadkami odmów ;)

Z tym socjalem to nie jest tak że podpisuję coś czym zrzekam się pobierania jakiegokolwiek zasiłku? Tak gdzieś czytałem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim biuletynie mówisz?

Jeśli o visa buleltin, to tam nie ma żadnych numerów 2013EU...

We wrześniowym biuletynie jest za to pokazane, że w DV-2013 wszystkie petycje są rozpatrywane na bieżąco oraz są podane przewidywane numery z DV-2014 na październik.

Rok fiskalny zaczyna się w październiku i kończy we wrześniu. Tylko w tym przedziale czasowym można otrzymać wizę z loterii w danym roku.


dobrze by było gdyby jakiś forumowy guru założył temat a w nim w pierwszym poście wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozmowy, żeby uniknąć tych samych pytać, łącznie z przypadkami odmów ;)

No to masz okazję się wykazać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...