Skocz do zawartości

Nowe Ustawy Imigracyjne: Wizy Pracownicze I Gc Dla Wykwalifikowanych Specjalistw


mikun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jeszcze sporo się pozmienia, ciekaw jestem jak Ci wszyscy nielegalni co nielegalnie przekraczali granice beda mogli udowodnic że wjechali przed 2012 ???

co bedzie uznawane za dowód ? jakas umowa podpisana na wynajem czegos ? mozna zafałszowac łatwo... jak ktos siedzi tam sporo czasu a nie zawierał żadnych umów na telefon, karte kredytowa itd to może byc ciężko...

znowu będzie pole do różnych przekrętów i naciągaczy i fałszywych zeznań za kasę...teraz wszyscy co nielegalnie przekroczą granice przez nastepne 10 lat będa udowadniali że siedzą tu juz od 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam duze watpliwosci, co do checi. Nie sadze ze znaczna rzesza hiszpanskojezycznych rzuci sie na legalizacje.

Wiekszosc z nich pracuje za gotowke, zyje za gotowkw i nie pozostawia po sobie sladu nigdzie. Sladu o jakim jest mowa w ustawie.

Moze niektorzy zechca legalizowac sie ale uznaje (to moje zdanie) ze bedzie to znikoma czesc z 20 milionow nielegalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam duze watpliwosci, co do checi. Nie sadze ze znaczna rzesza hiszpanskojezycznych rzuci sie na legalizacje.

Wiekszosc z nich pracuje za gotowke, zyje za gotowkw i nie pozostawia po sobie sladu nigdzie. Sladu o jakim jest mowa w ustawie.

Moze niektorzy zechca legalizowac sie ale uznaje (to moje zdanie) ze bedzie to znikoma czesc z 20 milionow nielegalnych.

Wszystko zalezy od tego jak bedzie wygladał świat nielegalnych po tych zmianach i jaki jest status społeczny nielegalnego, jak ktoś ma niezłą prace dom, dzieci jakis tam majątek mały to bedzie sie legalisował od razu, jak ktos nie ma nic i jak władze nie beda jakos specjalnie ścigac ani legitymowac nielegalnych to taka osoba może mieć legalizacje na razie gdzieś. Ale zakładam że po tej amnestii tym nielegalnym co się nie chcą zalegalizowac oraz nowo przybyłym nielegalnym przykręci się śrubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

registered provisional immigrant – RPI - Czy na tym statusie, będzie można wyrobić prawo jazdy, bo pracować będzie można więc do tego niezbędny jest samochoód ? tak mysle... i czy będzie można przyjeżdzać do Polski...? i co z takimi osobami jak juz 10 lat płaca podatki...??? napiszcie jak coś wiecie na ten temat.. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc ja mam krótkie pytanie które na pewno nie tylko mnie interesuję. Czy np. jeśli teraz zacznę się starać o wizę turystyczną do USA (niestety nie mogę kwalifikować się do GC ze względu na brak matury po szkole średniej) to jeśli został bym tam po wygaśnięciu wizy to będę kwalifikować się do amnestii która prawdopodobnie wejdzie w życie ? Sądzę żę wizę powinienem dostać gdyż od roku przebywam w UK już jako rezydent płace podatki pracuję wynajmuję mieszkanie a do USA mogę wybrać się np w sprawach urlopowych :)

Proszę o odpowiedzi konkretne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...