Skocz do zawartości

Amnestia,zniesieni Wiz


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

moze to juz bylo, ale dopiero teraz to znalazlem:

""Wizy mogą storpedować wysiłki amerykańskich koncernów starających się o kontrakty dla polskiej armii. Przetarg na 140 mld. dolarów będzie skażony zawirowaniami w Kongresie i rosnąca znowu grupą Polaków podejmujących pracę w Chicago czy Nowym Jorku""

http://www.youtube.com/watch?v=c7W6ycztzFY&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem cały wątek i głowa pęka normalnie. Szczególnie przy wątkach politycznych.

Sorry Nalesnick ale nie zgodzę się z tobą w kilku kwestiach.

Michael1986: z takimi argumentami jak Twoje to mozna dyskutować.

A to, że Ty się z moimi nie zgadzasz to nawet lepiej dla dyskusji.

Najgorsze, jak ktoś się tylko z kogoś ponabija a sam nic do dyskusji nie wniesie.

Ale może nie ciągnijmy juz tych wywodów.

KasiaHania zaprezentowała się z pozycji urażonej polityką wizową USA i ja ją akurat bardzo dobrze rozumiem.

(KasięHanię oczywiście a nie tę politykę ;) )

A to że na tym forum są odmennne zdania to też normalne, tylko że jak dla mnie to one są lekko oderwane od rzeczywistości.

Np tak Pan Big: sorki, ale trochę mi wygląda na postawę "psa ogrodnika".

"Sam nie zjem i drugiemu nie dam. Ja mam wizę to inni nawet lepiej jak jej mieć nie będą. Nie widze w tym problemu"

No cóż, nasz ziemski padół jest dla wszystkich, więc nie ma się co na niego obrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No bo jak cos jest mniej dostępne to jak komus sie dostanie to myśli że jest super extra i ocieka zajefajnością......no w sensie wyjątkowy sie czuje....a potem pisze....i widać ze to naprawde wyjątkowy człowiek jest....tutaj nawet maja takie autobusy dla super wyjątkowych, małe bo mało takich ludzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

(...) po pewnym okresie czasu wprowadzily USA oplate mala i tak zostalo do dnia dzisiejszego..

Musimy mieć inne pojęcie słowa "mało" - bo te 160$ wydane na wklejkę w paszporcie, która nic nie daje miałem mniej na wydatki w USA, a więc o trzy dni krócej byłem (i nie zrezalizowałem zamierzeń). Dla jednego to mało, dla innego dużo. Np. dla mnie "standardowa" stawka za wizę to 10-20€ i jeśli jest więcej, to takie państwo uznaję za niezbyt przychylne dla turystów z gałęzi "ekonomicznej"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...