Skocz do zawartości

Wyjazd Do Ny Na Tydzień


acad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przechodziłam dziś obok hotelu Pennsylvania, i z ciekawości zajrzałam do środka. Zewnątrz nie prezentuje się zbyt wytwornie, wiadomo, stary budynek, nie tak co prawda brudny jak Pałac Kultury, ale elewacji nie zaszkodziłoby piaskowanie. Wnętrze natomiast to moje ulubione klimaty - stary powoli zanikający Nowy Jork. Wyglądało zadbanie i czysto. W recepcji tłumy, więc jest chyba popularny. Lokalizacja oferuje "adult portion of New York City", a o to chyba chodzi - dać się wchłonąć temu miastu.

P.S. z niewiadomych powodów fotki nie chcą się wkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja :). Faktycznie poszukam czego na Manhattanie ewentualnie Queens. Znalazlem hotel http://www.booking.com/hotel/us/pennsylvania-new-york.pl.html?sid=a97885088e64b7cbdd18f1645cbf8b66;dcid=1;checkin=2013-12-06;checkout=2013-12-11;srfid=63af037816947c608fcf7856f38060b49539aca2X3

Jego tez wczoraj podalem w wizie ale niektore opinie sa naprawde nieprzychylne. Nigdy nie bylem w nyc wiec nie wiem czego moge sie spodziewac po tej ofercie.

Czy ktoś wie jak jest z platnosciami na miejscu ? Mam tylko karte debetowa mastercard mbank z funkcja karty kredytowej (ustawione limity internetowe - zakupy biletow kolejowych Deutsche Bahn przeszyl bez problemow). Ciekawe czy taka karta moge placic w USA czy tylko pozstanie mi gotowka.

Czy ktos moze mi napisać cos o metrze w nyc ? Jak i gdzie mozna kupic sieciowke na caly tydzien itp. ? Metro jest bezpieczne ?

ja polecam ten hotel http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g60827-d2556148-Reviews-Wythe_Hotel-Brooklyn_New_York.html#REVIEWS

polozenie jest super

a williamsburg musicie odwiedzic wiec przyjemne z pozytecznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...