Skocz do zawartości

19 Lat I K-1


appra

Rekomendowane odpowiedzi

chciałam zapytać jeszcze, czy koniecznością jest zeby moj narzeczony musiał pracować minimum rok zeby byc w stanie nas utrzymać, czy moze zaczac pracować np. miesiąc przed zlozeniem petycji? Czy bedzie to mialo znaczenie ze wczesniej pracował pol roku ale potem przyjechał do mnie, wiec automatycznie teraz musi szukac nowej pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

i jeszcze jedno pytanie, co jesli moj narzeczony znalazłby prace jakoś w niekrotkim czasie przed rozpoczeciem i wyslaniem petycji? Czy to, że np,bedzie to full time job i bedzie zarabiał (załóżmy ok 2000 $ miesiecznie) ale bedziemy mieszkali z jego rodzicami przekona ich do tego ze bedzie on w stanie mnie utrzymać?
Sorki ze tak bez ladu i skladu pisze ale ta kwestia to kwestia zycia i smierci bo razem z moim narzeczonym drzemy koty o to kto ma racje :P
Proszę was o pomoc, bo własciwie to jest dla nas jedyny znak zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co-sponsor na pewno bylby w tym przypadku lepszym zabezpieczeniem. Zwlaszcza, ze po slubie przy AoS trzeba sie spowiadac z rozliczen podatkowych. Jesli w poprzednich latach tez nie zarabial i nie ma oszczednosci (student z kredytem), to lepiej pogadac z tesciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne osoby nie wchodzą w gre. A powiedzcie mi, ile czasu jest na AoS po slubie?
Czy przy skldaniu petycji i wszystkich innych dokumentow do niej potrzebnych potrzeba takze dowodu, ze przepracowaø rok, czy wystarczy po prostu dowod ze pracuje?
Bo nawet jesli moj narzeczony sie upiera ze nie chce pomocy od rodzicow (taki juz jest, wszystko sam), ale znajdzie prace jakos niedlugo, to zanim caly proces wizowy sie zakonczy to minie z 6 miesiecy jak nie wiecej, ja potem mialabym kolejne 6 miesiecy na wyjechanie, a to juz daje rok, wiec po slubie bylo by juz mozliwe jakies rozliczenie podatkowe potrzebne do AoS, dobrze mysle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...