Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa Na Stałe?


KamilWP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnośnie wyjazdu do USA.Mam 16 lat umiem dosyć j.angielski i chciałbym poszerzać wiedzę ale i wyjechać do USA po skończeniu Szkoły średniej ponieważ z tego co przeczytałem studia skończone w Polsce na nic dają.Po wyjechaniu do USA chciałbym tam studiować a zarazem pracować legalnie , oraz również przyjeżdżać do Polski do rodziny.Bardzo bym był wdzięczny wytłumaczenia mi dokładnie o co chodzi z otrzymaniem wizy.

Pozdrawiam!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie wyjazdu do USA.Mam 16 lat umiem dosyć j.angielski i chciałbym poszerzać wiedzę ale i wyjechać do USA po skończeniu Szkoły średniej ponieważ z tego co przeczytałem studia skończone w Polsce na nic dają.Po wyjechaniu do USA chciałbym tam studiować a zarazem pracować legalnie , oraz również przyjeżdżać do Polski do rodziny.Bardzo bym był wdzięczny wytłumaczenia mi dokładnie o co chodzi z otrzymaniem wizy.

Pozdrawiam!.

Hahaha :) Mistrz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie wyjazdu do USA.Mam 16 lat umiem dosyć j.angielski i chciałbym poszerzać wiedzę ale i wyjechać do USA po skończeniu Szkoły średniej ponieważ z tego co przeczytałem studia skończone w Polsce na nic dają.Po wyjechaniu do USA chciałbym tam studiować a zarazem pracować legalnie , oraz również przyjeżdżać do Polski do rodziny.Bardzo bym był wdzięczny wytłumaczenia mi dokładnie o co chodzi z otrzymaniem wizy.

Pozdrawiam!.

Chodzi w skrocie o to ze nie masz na to zadnych szans.

Poza tym po raz kolejny bede sie upieral ze studia w Polsce daja duzo - na odpowiednich kierunkach mozna zdobyc dobre wyksztalcenie za darmo - za co w US trzeba bardzo slono placic. Skonczylem MEiL PW i zareczam Ci ze te wyksztalcenie bardzo duzo mi dalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to "poszerzaj wiedzę" na temat dostępnych wiz i na co dane wizy pozwalają (jak to ładnie ujął KaeR)... poczytaj również ile kosztują studia w Stanach. "Umiesz dosyć j. angielski" więc ze znalezieniem informacji na ten temat nie powinno być problemów. Radziłabym jednak kontynuację edukacji w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po raz kolejny bede sie upieral ze studia w Polsce daja duzo - na odpowiednich kierunkach mozna zdobyc dobre wyksztalcenie za darmo - za co w US trzeba bardzo slono placic. Skonczylem MEiL PW i zareczam Ci ze te wyksztalcenie bardzo duzo mi dalo.

Nie ma się co upierać w sumie, bo wiadomo, że po dobrych studiach można się w USA zaczepić. Trzeba tylko swoją karierą właściwie pokierować. Niestety niektórych zainteresowania nie są po drodze z potrzebami pracodawców w USA.

Do OP, nawet po skończonych studiach nikt Ci nie gwarantuje pozostania w USA. Co więcej nie możesz takich intencji wykazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo , że kolegi post przyjąłem tak jak większość pewnie z lekkim uśmiechem ;) to jednak mi zainponował a czym ? W obecnych czasach , gdzie młodzież jest jaka jest, wiek nie idzie z mądrością naukowa a przede wszystkim życiowa ( oczywiśćie nie wszyscy ale większość ) chłopak zainteresował się wątkiem, z postu wynika że chciałby coś ze sobą zrobić ( 'koncepcja' jest jak jest). Oby te plany Ci się spełniły!


Ale narazie kolego , szlifujsz cały czas ostoro angielski , wyedukuj się do końca w PL , zbadaj sprawę związana z wizami i działaj .. :) Masz jeszcze czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...