Skocz do zawartości

Przeprowadzka Do Denver?


Dudda

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie jest to anty kapitalistyczne, ludzie i tak bedą chodzili do kina, a system rezerwacji miejsc może tylko zwiekszyć sprzedaż.

Bo teraz mnóstwo ludzi, obywateli US nie chodzi do kina przez ta śmieszna zasadę.

andyopole

Smacznego:-)

Huh???? Rezerwacja miejsc do kina moim zdaniem nie zwiększa sprzedazy. Ludzie nie chodza do kina, bo fotele sa niewygodne, bilety za drogie, czas seansu nieodpowiedni, wola poczekac na DVD i inne podobne pierdoly. Rezerwacja miejsc jest bardzo nisko na ich liscie.

A propo twojej wypowiedzi "..ludzie i tak beda chodzili do kina...","!...bo mnostwo ludzi, obywateli US nie chodzi do kina przez ta smieszna zasade... " to beda chodzili do kina czy nie, bo juz sie gubie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie chodza, bo nie mozna zarezerwowac miejsc? Eee… Ja np. nie chodze, bo nie cierpie ludzi jedzacych podczas seansu, co tutaj jest nagminne - tak samo jak brak kultury i szacunku dla innych (spoznianie sie na seans, szeleszczenie torebkami, gadanie, swiecenie telefonami, itd.). Calkiem niedawno rozmawialam z grupa amerykanskich nastolatkow o kinie wlasnie i - co sie okazuje - nie chodza, bo wola Netflix… ja zreszta tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem? Nie widziałem tu takiego.

Padło pytanie, wywiązała się dysputa i tyle.

Zyczylbym sobie i innym rezerwacji miejsc w kinach, żebym mógł pójść na premierę filmu 5 minut przed rozpoczęciem seansu i usiąść na "swoim" miejscu. Tylko to:-)

W Europie funkcjonuje to idealnie i ja chodziłem do kina bardzo często, tutaj byłem raz i nie planuje następnej wizyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Europie funkcjonuje to idealnie i ja chodziłem do kina bardzo często, tutaj byłem raz i nie planuje następnej wizyty.

Zeby sprowadzic dyskusje na wlasciwe tory, zacytuje klasyka: "Nie jestesmy w Europie. kto pierwszy ten lepszy." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem wcześniej moja Żona bedzie miała driving test w ten piątek.

Znacie może trasę, trasy testu, który zdaje się w DMV Athmar?

Ja objechalem taka trasę znaleziona w internecie w CA i naprawdę mi to pomogło, test miałem ta sama ścieżka.

A ona jako niedoświadczony kierowca jest przerażona testem:-) Wiec objazd takiej trasy mógłby pomoc, bardziej jako komfort psychiczny:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tam zdawalam, moje dzieci tez. Ale nie pamietamy trasy, sorry - pamietam ze egzamin byl dosyc krotki wiec daleko nie pojechalismy.

Rozumiem.

Z założenia chyba te testy maja być szybkie.

Szkoda, ze nie możemy pojechać w trakcie czyjegoś testu i śledzić auto:-) Zawsze w pracy co najmniej do czwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy piątek to pisze:-)

Jestem już po pracy, dzisiaj poszedłem na nogach 2 mile ok. 40 minut.

Zwiedziłem okolice i sprawilem sensacje w pracy:-)

Ale nie o tym.

Moja Małżonka odwołała egzamin... Jeszcze nie jest taka pewna siebie i woli jeszcze potrenować.

Znacie może jakieś dobre szkoły "nauka jazdy"? Może ja się tam wyślę:-)

Z innej beczki.

Możecie polecić jakaś szkole ESL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...