Skocz do zawartości

Przeprowadzka Do Denver?


Dudda

Rekomendowane odpowiedzi

Update:

Pieniądze od Gazelle dostałem dziś na mojego PayPal-a $135 za IPhone 4S.

W piątek przyszła karta ubezpieczeniowa od State Farm po 3 miesiącach... Porażka, ale można korzystać do tego czasu z karty w telefonie lub samemu sobie wydrukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Update:-)

Moja Żona dostała dzisiaj nowa prace! W końcu.

Będzie pracowała w laboratorium jako data entry.

Także nareszcie wyszła z magazynu i zrobiła krok do przodu.

Zapisała się rownież na DL, nie musiała jeszcze raz zdawać testu pisemnego. Potrzebowali tylko dowodu, ze posiada tutaj adres (korespondencja z jej nazwiskiem i wskazanym adresem wystarcza).

Niestety z egzaminem praktycznym jest tutaj słabo, trzeba czekać 3-4 tygodnie...

Będzie miała czas na naukę:-)

Ja tez zmieniłem prace (jakieś dwa tygodnie temu).

Jestem analitykiem danych w firmie Lender Live.

Wiec wracam do dłubania w Excelu. Z językiem jest nadal słabo, ale już porzuciłem kilka rozwiązań biznesowych wiec nikt już na to nie zwraca uwagi.

Miesiąc temu musiałem naprawić auto.

Pojechałem wymienić olej, a okazało się, ze cały bak paliwa mam „mokry”. Okazało się, ze mam pęknięty filtr paliwa.

Mamy szczęście, ze na parkingu nikt nie wyrzucił pęta pod auto...

Wspaniały mechanik policzył mnie $1100 za wszystko!

Wymienili tez jakaś cześć związana z „check engine light”.

Odbija nam się czkawka jeszcze do dziś ten wydatek.

Ostatnio miałem ochotę nawet pogadać z „rodakami” :-)

Okazało się, ze sporo ludzi w mojej nowej pracy ma korzenie polskie, oczywiście nie rozmawiają po Polsku i wiedza na temat Polski nie istnieje.

Wiecie może czy Polacy organizują się jakoś towarzysko w Denver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Update:

Od czerwca mieszkamy już w Denver.

Wynajęliśmy mieszkanie za $890 tuż przy Colorado Blvd i I-25 wiec ja do pracy mam 5 minut co w stanach jest raczej rzadkością.

Mieszkanie jest dużo większe i na drugim pietrze, wiec mamy w końcu normalne słońce za oknem i ogromny balkon wychodzący prosto na góry i ... freeway:-)

Wynajmujemy znowu u właściciela, bo agencje tutaj były dla nas nieosiągalne. Dziwni ludzie tam pracują, albo nie maja czasu, albo mieszkanie z ogłoszenia "nie istnieje", ale maja inne do pokazania...

Musiałem założyć sobie tutaj konto w Excel Energy - ok 20 min przez telefon, z czego 10 minut to próba sprzedania mi "tańszych rozwiązań" jak internet i kablowka.

Dziwne, ze podajesz tylko swoje dane i adres, a oni od razu podpinaja Cię do mieszkania.

W ostatni weekend byliśmy na Polish Picnic w Arvadzie.

Zjedlismy bigos i kiełbasę, pogralismy w frisbee i tyle. Jakoś wszyscy siedzieli w swoich zamkniętych kręgach.

W pracy spoko, wymyślam tym gluptasom łatwiejsze rozwiązania i ogarniał "burdel" po poprzedniku wiec myśle, ze mnie zostawia.

Moja małżonka szuka ciagle czegoś innego i uczy się prowadzić auto:-)

Przeniosła swoj egzamin z Englewood do Denver wiec kupiła sobie trochę czasu na trening.

Znacie jakieś kina w Denver z rezerwacja miejsc?

I dobre miejsce żeby zjeść homara:-)

Bo nie do końca wierze tym Yelpowskim recenzja, za dużo razy się zawiedliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wiesz, na homary to sie jedzie do Maine lub moze do Seattle. Jestes kawal drogi od oceanu! Dobrych tu raczej nie znajdziesz, chyba ze w bardzo drogich restauracjach. I niestety, nie ma tu kin gdzie mozna zarezerwowac miejsca. First come, first serve, jak sie mowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to anty kapitalistyczne, ludzie i tak bedą chodzili do kina, a system rezerwacji miejsc może tylko zwiekszyć sprzedaż.

Bo teraz mnóstwo ludzi, obywateli US nie chodzi do kina przez ta śmieszna zasadę.

andyopole

Smacznego:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to anty kapitalistyczne, ludzie i tak bedą chodzili do kina, a system rezerwacji miejsc może tylko zwiekszyć sprzedaż.

Bo teraz mnóstwo ludzi, obywateli US nie chodzi do kina przez ta śmieszna zasadę.

Dlaczego tak uwazasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...