Skocz do zawartości

Zmiana Wieku Podczas Oczekiwania Na Gc


Rekomendowane odpowiedzi

cytuję wpis o którym mowa : Masz mieć mniej niż 21 lat w momencie skierowania petycji do rozpatrzenia, jak najbardziej mogłaś się załapać. Dokładnie o tym pisze Karina, a nie o wieku w chwili rozmowy w ambasadzie.

Masz mieć mniej niż 21 lat w momencie skierowania petycji do rozpatrzenia - ? 20 . 19. 18

a teraz -Dokładnie o tym pisze Karina, a nie o wieku w chwili rozmowy w ambasadzie. - 88. 99 .100

Bronienie tego wpisu po tym wszystkim co Pani pisała wcześniej , jest nie poważne

Niepowazne pisze sie razem. To tak na marginesie.

To co napisalam i ja i Jackie jest prawda i jest jak najbardziej poprawne. Przeczytaj sobie CALY KONTEKST rozmowy a nie wyciagaj poszczegolnych zdan i wyjdzie Ci, ze mowimy o tym samym. Uczepiles sie zdania, ktore wyjales ze srodka rozmowy i chcesz na sile udowodnic, ze ktos sie mylil.

Ja nie rozumiem jednego: gdyby moje dziecko mialo taka sytuacje jaka masz Ty to ja bym ziemie i niebo ruszyla, zeby sie czegos dowiedziec, znalezc jakas furtke w prawie itp. A Ty wyklocasz sie ze wszystkimi, podajesz jakies stare artykuly badz nieaktualne przepisy, szukasz zdan wyjetych z kontekstu zeby pokazac, ze niby ktos nie mial racji, narzekasz, ze nikt Ci tutaj nie pomogl, ze to co sie tutaj dowiedziales to bys sie dowiedzial od ludzi na ulicy - po czym nadal tutaj wracasz i piszesz, piszesz, piszesz... o czymkolwiek, byle pisac...

Czy Wy nie macie takiego samego wrazenia?

Ja, wzorem innych tutaj osob, powiedzialam co mialam powiedziec, wiecej tutaj nie wracam, bo sa jeszcze inne osoby, ktore maja pytania i wypadaloby z nimi porozmawiac.

Sly6 albo Jackie - zamknijcie ten temat, bo dyskusja tutaj nic nie wnosi oprocz nieprzyjemnej atmosfery.

Wyjaśniała Pani jak wiele dat jest tu istotna

a - data złożenia petycji

b-data urodzenia zainteresowanej osoby

c-data zawiedzenia petycji

d-data rozmowy w ambasadzie w sprawie otrzymania GC

A teraz spłaszczamy wszystko do daty podczas przyjęcia petycji . W sumie wiek podczas przyjęcia petycji jest istotny , zakładając że zainteresowany ma 1 miesiąc życia , mało prawdopodobne że podczas oczekiwania osiągnie 21 lat. Ale czy na pewno . Bo załóżmy że zmienią się przepisy i zaczną przedzielać te daty takim jak moja córka i znowu urzędy zostaną zalane tymi "niewłaściwymi' petycjami a ci właściwi oddalą się w bliżej nie określoną przyszłość .To pewności nie mamy

W sumie wiek przyjecia petycji jest najwazniejszy i od tego sie zaczyna.

Reszte - powiedziales, ze masz prawnika, popros aby on Ci wyjasnil co i jak.

Milej nocy wszystkim, uciekam pomagac innym, bo mam ze 30 prywatnych wiadomosci do odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

cytuję wpis o którym mowa : Masz mieć mniej niż 21 lat w momencie skierowania petycji do rozpatrzenia, jak najbardziej mogłaś się załapać. Dokładnie o tym pisze Karina, a nie o wieku w chwili rozmowy w ambasadzie.

Masz mieć mniej niż 21 lat w momencie skierowania petycji do rozpatrzenia - ? 20 . 19. 18

a teraz -Dokładnie o tym pisze Karina, a nie o wieku w chwili rozmowy w ambasadzie. - 88. 99 .100

Bronienie tego wpisu po tym wszystkim co Pani pisała wcześniej , jest nie poważne

Ty tak na serio? :D

Nie ma KOMPLETNIE znaczenia przypadek innej osoby, w momencie gdy chcesz obliczać wiek dziecka dla celów imigracyjnych. Nie ma znaczenia czy sytuacja jest podoba. Priority dates zmianiają się z dnia na dzień, a wiek osób w momencie składania petycj też jest inny.

Zgadzam się z Kariną że temat trzeba zamknąć, bo w sumie to już taka gadka o doopie Maryni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...