Jump to content

Przedluzenie Dwuletniej Gc

Recommended Posts

Bardzo dziekuje wszystkim za rady - wlasnie skompletowalam pakiet, dopisalam maiden name, pospinalam, opisalam wszystko na sticky notes i jutro na poczte. Byle otrzymac NOA jak najszybciej, bo pracodawca sie niecierpliwi ;) Jeszcze raz dzieki!

• 2 weeks later...
  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Update: NOA przyszlo po tygodniu… wow, nauczona doswiadczeniem spodziewalam sie problemow, a tu prosze, mam co zaniesc jutro do kadr ;) Kzielu, pisales, ze NOA wysylane jest automatycznie - wiec jak rozumiem teraz nastepuje weryfikacja papierow? Czy jesli dostalo sie NOA to RFE moze jeszcze przyjsc - mimo wszystko? Na zdrowy rozsadek wydaje mi sie to mozliwe, bo nie wierze, ze udalo im sie przebrnac przez wszystkie nasze papiery w ciagu tygodnia. Po jakim czasie - tak mniej wiecej - mieliscie wezwanie na biometrics?

Ja wyslalem 8/26 a bio miałem 9/20 o ile dobrze pamiętam. Rok temu...

Tak - RFE cały czas masz szanse dostać, póki co to w zasadzie tylko wzięli od Ciebie kasę i wysłali swistek ;-)

Update: NOA przyszlo po tygodniu… wow, nauczona doswiadczeniem spodziewalam sie problemow, a tu prosze, mam co zaniesc jutro do kadr ;) Kzielu, pisales, ze NOA wysylane jest automatycznie - wiec jak rozumiem teraz nastepuje weryfikacja papierow? Czy jesli dostalo sie NOA to RFE moze jeszcze przyjsc - mimo wszystko? Na zdrowy rozsadek wydaje mi sie to mozliwe, bo nie wierze, ze udalo im sie przebrnac przez wszystkie nasze papiery w ciagu tygodnia. Po jakim czasie - tak mniej wiecej - mieliscie wezwanie na biometrics?

Wyslalam papiery 18 marca,a 14 kwietnia mialam odciski.

Katlia, moja super, duuuuzo pracy, ale caly czas nowe wyzwania i atrakcje, wiec rzadko kiedy czuje, ze to praca, bardziej pasja i przyjemnosc :) Paradoksalnie dla mnie pierwszy rok - w porownaniu do tego, co mam teraz - byl super luzny (bylam nowa, musialam sie wdrozyc, wiec robilam o wiele mniej niz teraz).