Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wciaz czekam… Z moich wyliczen wynika, ze w kwietniu minie pol roku, od kiedy wyslalam petycje. Widzialam gdzies na stronie USCIS, ze sredni czas oczekiwania na nowa karte to wlasnie szesc miesiecy. Kiedy zaczac sie martwic, ze nie przychodzi? Jakie sa szanse na RFE po takim czasie?

U mnie to chyba trwalo bite 6 miesiecy o ile pamietam. Prawie dwa razu dluzej niz pierwsza GC. Nie ma co sie martwic, pewnie lada dzien bedzie w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

@Paulina_89 No fakt, w sumie mialam taka sama sytuacje przy pierwszej "zielonej". A tak z ciekawosci - teoretycznie moglabym juz zaczac sie starac o obywatelstwo, bo jestem ponad trzy lata po slubie z obywatelem. Ale… czy moge zaczynac juz, czy musze miec 10-letnia "zielona" w reku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paulina_89 No fakt, w sumie mialam taka sama sytuacje przy pierwszej "zielonej". A tak z ciekawosci - teoretycznie moglabym juz zaczac sie starac o obywatelstwo, bo jestem ponad trzy lata po slubie z obywatelem. Ale… czy moge zaczynac juz, czy musze miec 10-letnia "zielona" w reku?

Poza byciem 3-lata malzonkiem, musisz byc rezydentem przez 3 lata - 90 dni zeby moc wyslac N-400. Zgaduje ze jak nie masz 10-letniej to tego drugiego warunku nie spelniasz...

Rzuc okiem na http://www.uscis.gov/n-400 i eligibility requirements worksheet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzieki kzielu (z duzym opoznieniem, za co przepraszam). Wczoraj, po szesciu miesiacach z kawalkiem, dostalam w koncu "notice of removal of the conditional… i tak dalej". Wedlug pisemka 10-latka ma przyjsc w ciagu 60 dni. Paulina, na "mojej" stronie USCIS nadal widnieje stara informacja ;) O obywatelstwie zaczne myslec w przyszlym roku, na razie za duzo mam na glowie… i szczerze mowiac troche dosc wypelniania papierow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kzielu (z duzym opoznieniem, za co przepraszam). Wczoraj, po szesciu miesiacach z kawalkiem, dostalam w koncu "notice of removal of the conditional… i tak dalej". Wedlug pisemka 10-latka ma przyjsc w ciagu 60 dni. Paulina, na "mojej" stronie USCIS nadal widnieje stara informacja ;) O obywatelstwie zaczne myslec w przyszlym roku, na razie za duzo mam na glowie… i szczerze mowiac troche dosc wypelniania papierow ;)

U mnie tez pisali,ze przyjdzie w ciagu 60 dni,a przyszla w nie cale dwa tygodnie. Gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...