Skocz do zawartości

Jak Zdrowo Jeść W Usa :)


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moje ostatnie odkrycie - cudowne arbuzy z Whole Foods ^_^

Tak, w USA mozna jesc zdrowo i to nawet bardzo zdrowo. Jest tutaj wszystko. Sprobowalam niedawno kaktusa, po raz pierwszy jadlam tez dzikiego lososia :)

Brakuje mi kaszy jaglanej. Czy ktos wie w jakim sklepie mozna ja dostac?

Pytaj o MILLET. Powinni mieć w Whole Foods

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Szukalam tez i tam :) Co prawda nie zapytalam obslugi, ale z najwieksza checia to popelnie jako ze pracuja tam calkiem przystojni....

Przystojni, mówisz....może wstąpię. :) Ale jeżeli tacy przystojni że zapomnisz po co przyszłaś, jest do licha i trochę kaszki na Amazonie:

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_c_0_6?url=search-alias%3Dgrocery&field-keywords=millet&sprefix=millet%2Caps%2C330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś dawał ten "przepis"

odkąd go odkryłam, bread machine leży nie używana w garażu. Najprostszy, najlepszy i co najważniejsze wychodzi za każdym razem.

Mi tego lata jakoś strasznie brakuje agrestu;) chodzi za mną już od kilku miesięcy - niestety nie ma szansy nigdzie dostać, sprawdzałam nawet nasiona/krzaczki - tu gdzie mieszkam są nielegalne ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś strasznie brakuje agrestu;) chodzi za mną już od kilku miesięcy - niestety nie ma szansy nigdzie dostać, sprawdzałam nawet nasiona/krzaczki - tu gdzie mieszkam są nielegalne ;-/

nielegalne? why?

Co do chleba: wygląda dobrze, bardzo wysoka temperatura, chyba dlatego ze pod deklem. No i bardzo duże dziury wyszły w tych kromkach, jak na ulepszaczach. Marmolada uciekałaby z kromki na podłogę. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielegalne? why?

Co do chleba: wygląda dobrze, bardzo wysoka temperatura, chyba dlatego ze pod deklem. No i bardzo duże dziury wyszły w tych kromkach, jak na ulepszaczach. Marmolada uciekałaby z kromki na podłogę. :o

Są gospodarzem grzybów Cronartium ribicola (white pine blister rust) które atakują sosny, chcąc kontrolować rozwój chorób tych drzew niektóre wschodnie stany zabraniają hodowania agrestu i porzeczki

Też się zdziwiłam gdy o tym przeczytałam ;-/

Mój wychodzi bardziej "zbity", ale może dlatego że wkładam go do zimnego gara, z moim talentem wole nie ryzykować poparzeniem obu rąk. Chleb w smaku jest naprawdę dobry i długo pozostaje świeży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...