Skocz do zawartości

Szukanie Pracy, Pisanie Resume


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość espe

W Polsce jestem, nie byłem :) . A inny profil ponieważ w Polsce mam w j. polskim a profil i kontakty wypracowane przez kilka lat. Dodatkowo niekoniecznie chcę informowac wszystkich zainteresowanych moimi ew. planami w US. Szczególnie że jeszcze nie jest pewne czy podejmę decyzję o wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miqhs

No i tu się mylisz a firma całkiem poważna. Jestem po rozmowie Tel i umówiona na spotkanie. Profil zawsze podaję w resume. W niektorych branżach linkedin to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu się mylisz a firma całkiem poważna. Jestem po rozmowie Tel i umówiona na spotkanie. Profil zawsze podaję w resume. W niektorych branżach linkedin to podstawa.

No właśnie sama potwierdzilas że się nie myle - zaproszenie na rozmowę nie ma zupełnie nic wspólnego z oferta pracy.

Założenie że tu na forum wszyscy w fast foodach robią i nie wiedza co to jest LinkedIn jest również trochę błędne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LinkedInHeadhunter'si (pol. łowcy głów) – rodzaj rekrutera, pracownik dużych korporacji lub agencji pośrednictwa pracy, którego zadaniem jest identyfikacja szczególnie cenionych na rynku specjalistów i nawiązanie z nimi kontaktu w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy – na rzecz własnego pracodawcy lub klienta. Proces rekrutacji przez łowców głów jest poufny. Za jego sfinalizowanie łowca głów otrzymuje wysoką prowizję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...