Skocz do zawartości

Lotnisko W Houston


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie lotniska w Texasie, czy jest na forum osoba bardzo obeznana z tym lotniskiem? Otoz moja mama ma przesiadke w Houston w drodze do Denver. Lot z Monachium no i cala sie stresuje tym ponownym nadaniem bagazu. Ja kiedys lecialam przez Houston ale zgubli mi bagaz, wiec nie pamietam gdzie sie go ponownie nadawalo. Przejrzalam mapki lotniska aby sie mniej wiecej rozeznac ale niestety nie sa one na tyle dokladne aby ten szczegol wyodrebnic ( no chyba, ze nie znalazlam prawidlowej mapki), z tego co sie zorientowalam bedzie przylatywac na Terminal E ( lot United ) ale na tym moje rozeznanie sie konczy. Czy ktos lecial ostatnio lub zna lotnisko na tyle dobrze aby mogl mi sprawe troche rozjasnic ? Wielkie dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mialem przesiadke w Houston. Tez przylecialem gdzies zza granicy I wcielo mnie walizke. Com sie natrudzil z odszukaniem to niech to licho. Dobrze ze akurat mialem prawie trzy godziny na przesiadke. Znawca tego portu jednak nie jestem, a kolejka do odprawy granicznej dla rezydentow byla ponad godzinna, dla visitorow nawet nie mowie, dwa razy taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie jak widac czesto tam gina walizki :blink: ja pamietam jak lecialam przez Houston to nie bylo w ogole kolejki, doslownie 3 osoby przede mna, no ale moze za duzo czasu zmarnowalam na szukanie tych moich walizek ( czasy kiedy latalo sie z dwoma :rolleyes:) ktore byly nadal w Niemczech. Znalazlam mamie bilet z 5h na przesiadke wiec z czasem bedzie dobrze i nie bedzie musiala nigdzie biec. Teraz sie zastanawiam czy ta cala przesiadka w Houston to byl dobry pomysl, no ale juz za pozno. Mam nadzieje, ze nie bedzie komplikacji i znajdzie miejsce na ponowne nadanie bagazu i wlaciwa bramke :o Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Moze sie znajdzie jeszcze jakas osoba ktora leciala ostatnio przez IAH i pamieta jak to wszytsko przebieglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toście mnie zmartwili, za parę dni będę miała przesiadkę w Houston i już zaczynam się martwić o walizke :(

Zwykle staram się nie zabierać ze sobą więcej niż zmieści się w bagażu podręcznym, ale zabieram ze sobą do Meksyku syna, b. upierdliwego 14 latka, i chciałam mieć wolne ręce... ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie a w drodze powrotnej tez lecisz przez Houston?

Wlasnie sie naczytalam w necie, ze to jedne z najgorszych lotnisk jesli chodzi o loty miedzynarodowe ( do usa). Podobno trzeba sie nastawic na conajmniej 1.5h stania w kolejce do oficerow graniczynch I pozniej conajmniej kolejna godzinke do przejscia przez kolejne security. :o Podobno loty Z USA sa mniej problematyczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlam dokladna mapke, wiec juz wiem co I jak, takze przesle jej filmik ( znalazlam na youtube), ktory pokazuje jak sie poruszac terminalinkiem pomiedzy terminalami. Mam nadzieje, ze sie ne zgubi. Trzymajcie kciuki w czerwcu. Dziekuje wszytskim za odpowiedzi. Jackie, zycze wspanialych wakacji w Meksyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...