Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczasz NIE, i piszesz że brakujące wykonasz przed badaniami lub w trakcie badań u lekarza akredytowanego przez rząd US, które to badania są konieczne do otrzymania wizy DV.

Jesli ktos ma inny pomysł niech napisze :)

tez myslalem nad taka odpowiedzia. ale z drugiej strony obawiam sie ze formularz moze zostac odrzucony. szkoda, ze w tych wszystkich instrukcjach i przewodnikach nie wzieli pod lupe kwestii badan i szczepien. z takich brakow potem powstaja takie niepotrzebne dyskusje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tez myslalem nad taka odpowiedzia. ale z drugiej strony obawiam sie ze formularz moze zostac odrzucony. szkoda, ze w tych wszystkich instrukcjach i przewodnikach nie wzieli pod lupe kwestii badan i szczepien. z takich brakow potem powstaja takie niepotrzebne dyskusje...

nie martw sie z tego powodu napewno nie zostanie odrzucony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie z tego powodu napewno nie zostanie odrzucony.

jakby na to nie patrzec. podczas sprawdzania statusu zgloszenia oni zaznaczaja ze samo wylosowanie nie gwarantuje przyznania wizy. Samo wyslanie DS-260 tez nie gwarantuje przyznania wizy w zwiazku z czym nie chce ponosic dodatkowych kosztow. dlatego uzupelnie wszystkie wymagane badania i szczepienia gdy zostane zaproszony na rozmowe z konsulem. takie wyjasnienie chyba ma rece i nogi hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata za GC z tego co wiem to dopiero po wyrażeniu zgody przez konsula i otrzymaniu wizy

Tak Oskar. Masz rację, dlatego jak będziesz miał zamiar kupic bilet i leciec, to dokonujesz oplaty, zeby jak najwczesniej po przekroczeniu granicy na wskazany adres otrzymac dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wziałem się za wypełnianie DS260 i mnie rozwaliło pytanie o adres w US. Nikogo nie mam w stanach - skąd do cholery mam wiedzieć gdzie będę mieszkał na 6 miesięcy przed wyjazdem?? Są jakieś organizacje w US na które można podać swój tymczasowy adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...