Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

medeski, mights - dzięki za odpowiedź

Oczywiście kolejne pytanie :)

jeszcze raz zaznaczam, że przeglądam wątki forum ale muszę się dopytać o szczepienia;

cytując zapis ze strony konsulatu, "....

Lekarze wyznaczeni przez Ambasadę, wykonujący badania potrzebne do uzyskania wizy, są zobowiązani
ustalić, czy osoba ubiegająca się o wizę spełnia wymogi dotyczące szczepień oraz czy ze względów
zdrowotnych niektóre z tych szczepień nie są wskazane. Lista chorób, przeciwko którym szczepienia są
wymagane :
świnka, odra, różyczka, Heine-Medina, tężec, dyfteryt, koklusz, grypa, grypa (wirus typu B), zapalenie
wątroby typu A, zapalenie wątroby typu B, ospa wietrzna, pneumokokowe zapalenie płuc, rotawirus,
zakażenie meningokokowe. ...."
Jak to jest, bo oczywiście nie mam żadnej karty szczepień. Dzwoniłem do ośrodka zdrowia gdzie jako młody byłem szczepiony ale nic takiego już nie mają. Czy to oznacza, że na badanie mogę jechać bez tej karty a lekarz sam zdecyduje badając mnie i patrząc na mój wiek na co mnie zaszczepić ?
falcon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miqhs

Nie musisz mieć karty szczepień, lekarz wypyta i sam wpisze, na co byłeś szczepiony. Zaszczepi Cię także na miejscu w gabinecie na to co, trzeba. To nie jest problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć karty szczepień, lekarz wypyta i sam wpisze, na co byłeś szczepiony. Zaszczepi Cię także na miejscu w gabinecie na to co, trzeba. To nie jest problem :)

I o to mi chodziło :)

dzięki za odpowiedź,

no to teraz czekam na biuletyn i terminy,

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Co oznacza pytanie "Have you attended a public elemntary school or a public secondary school on student (F) status after November 30, 1996 without reimbursing the school?" Czy jeżeli jedno z moich dzieci po tej dacie uczęszczało normalnie do szkoły mam zaznaczyć w jego wniosku yes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mailowo, wiec obydwie drogi ok

Jako że dodzwonić się do ambasady jest jak wygrać w totka szóstke a przy opisie gdzie można kierować pytanie o DV mailowo jest tylko obrazek - brak samego adresu, mam prośbe na jaki adres kierowałeś zapytanie ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dodzwonić się do ambasady jest jak wygrać w totka szóstke a przy opisie gdzie można kierować pytanie o DV mailowo jest tylko obrazek - brak samego adresu, mam prośbe na jaki adres kierowałeś zapytanie ?.

PublicWaw@state.gov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako główny aplikant mam wykształcenie średnie z maturą i zostałam wylosowana. Mój mąż jest po szkole zawodowej. Czy wymagane jest, aby miał to odpowiednie doświadczenie w przeciągu kilku lat czy ten wymóg tyczy się tylko osoby wylosowanej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...