Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzięki za odp ;)

mam jeszcze jedno pytanie - wypełniając wniosek ds-260 mam jakby 3 ankiety na siebie żone i córke i teraz pytanie każde z osobna trzeba wysyłać ? czy wyślą sie razem i w którym momencie dołącza się zdjecia poniewaz mam już wniosek wypełniony narzeie zapisany i nigdzie nie było komnikatu o dodaniu fotek pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp ;)

mam jeszcze jedno pytanie - wypełniając wniosek ds-260 mam jakby 3 ankiety na siebie żone i córke i teraz pytanie każde z osobna trzeba wysyłać ? czy wyślą sie razem i w którym momencie dołącza się zdjecia poniewaz mam już wniosek wypełniony narzeie zapisany i nigdzie nie było komnikatu o dodaniu fotek pozdrawiam .

Podbijam to pytanie: ja, mąż i dwójka naszych dzieci(17 i 13 lat) mamy przesłać 4 oddzielne formularze DS-260 na każdego członka rodziny?

Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam to pytanie: ja, mąż i dwójka naszych dzieci(17 i 13 lat) mamy przesłać 4 oddzielne formularze DS-260 na każdego członka rodziny?

Proszę o pomoc

no nie doczekałem sie na odpowiedź i dziś wysyłałem formulaze i po zakończeniu wypełniania trzeba każdy wysyłać osobno i oddrukować potem zakładke PRINT CONFIRMATION ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczne Podanie o Wizę Imigracyjną DS-260 należy wypełnić online dla każdej osoby wyjeżdżającej, niezależnie od wieku. Jest ono dostępne dla osób posiadających bieżącą petycję imigracyjną na stronie internetowej CEAC po adresem https://ceac.state.gov/IV.


Aby otworzyć i wypełnić podanie DS-260 potrzebne są dwa numery:numer sprawy (zaczynający się dla spraw warszawskich od liter WRW i następujących po nich 10-ciu cyfrach) oraz numer identyfikacyjny rachunku (NVC Invoice ID Number). Oba numery znajdą Państwo na zaproszeniu na rozmowę z konsulem otrzymanym z NVC (Notice to Applicant). Jeśli nie jest on dostępny, oba numery można uzyskać wysyłając e-maila do Krajowego Centrum Wizowego na adresNVCInquiry@state.gov. Numery te należy przynieść ze sobą na rozmowę z konsulem do Ambasady. Będą one niezbędne w razie konieczności dokonania poprawek w wysłanym elektronicznie podaniu DS-260.


Jeśli petycja nie była procesowana w NVC, tylko została zatwierdzona w placówce zagranicznej USA, zamiast numeru identyfikacyjnego rachunku z NVC należy użyć swojej daty urodzenia w formacie RRRRMMDD (R - rok, M - miesiąc, D - dzień).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...