Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przecież ona zwykłym listem przychodzi do skrzynki...

czyli tak naprawdę potrzebuje tylko osoby której adres znam i z którą dogadam się aby przekazała mi GC oraz SSN po ich przyjściu?

kurde, człowiek do stanów chce a takie podstawowe pytania zadaje, jutro mam chwilę to usiądę i poczytam forum to się czegoś dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miqhs

No ale sobie juz odpowiedziałeś ;) My nawet nie jedziemy do znajomych, do których przyjdzie SSN. Prześlą nam pod inny adres, chociaz trochę sie tym martwie. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że przewracamy sobie życie do góry nogami, nie będę się tym teraz przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytan odnosnie wypelnienia DS-260.Przejrzalem probke formularza i zanim podjede do wypelnienia chcialbym otrzymac odp. na kilka pytan. Jako ze facet z agencji przez ktora skladalem podanie do loterii, nie wiedzial nic - cala nadzieja w Was :) Po pierwsze, Invoice ID number - gdzie go moge znalezc ?Czy invoice to jest to potwierdzenie wylosowania przy "status entry check" ? Nie znalazlem tam takiego numeru . Po drugie - Beneficiary ID - czy musze to wypelniac ?Jesli tak to skad mam ten numer wziasc ? Po trzecie adres obecny( nie staly) czy bedzie mozna w razie czego zmienic pozniej ? jestem obecnie za granica i nie wiem czy mailing mam podac dla bezpieczenstwa polski, czy ten (moze byc tak, ze za 6 miesiecy sie wyprowadze stad i co wtedy ? ) . Po 4 , current employer adress, czy tzreba podawac i czy previous employer details czy tez trzeba podawac ? Na razie to tyle, bede bardzo wdzieczny za odpowiedź gdyz chcialbym jak najszybciej ten formularz wyslac i miec to z glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Proszę o podpowiedź. Mój numer to 2015EU...xxx

DS-260 wypełnione, wysłane, potwierdzone i wydrukowane potwierdzenia.

Z racji tego, ze mam niski numer mogę spodziewać się zaproszenia październik-listopad. I tu mam problem. Mam w rodzinie przyszłorocznego maturzystę. Czy po informacji o terminie będę mógł zadzwonić do ambasady do Warszawy i poprosić o zmianę terminu na styczeń. Nic się złego nie stanie ? Niby coś tam wyczytałem że tak robili niektórzy ale czy jest to bezpieczne ?

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Proszę o podpowiedź. Mój numer to 2015EU...xxx

DS-260 wypełnione, wysłane, potwierdzone i wydrukowane potwierdzenia.

Z racji tego, ze mam niski numer mogę spodziewać się zaproszenia październik-listopad. I tu mam problem. Mam w rodzinie przyszłorocznego maturzystę. Czy po informacji o terminie będę mógł zadzwonić do ambasady do Warszawy i poprosić o zmianę terminu na styczeń. Nic się złego nie stanie ? Niby coś tam wyczytałem że tak robili niektórzy ale czy jest to bezpieczne ?

falcon

Nasza rozmowa miała odbyć się 22 kwietnia, na poczatku marca poprosilem o przełożenie terminu po 20 czerwca, 23 czerwca ide na rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza rozmowa miała odbyć się 22 kwietnia, na poczatku marca poprosilem o przełożenie terminu po 20 czerwca, 23 czerwca ide na rozmowe.

Dziękuje za info. Podpowiedz jeszcze proszę , pisałeś maila do konsulatu czy załatwiałes telefonicznie ?

Falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...