Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś zechce udzielić mi pomocy. Mam nadzieję, że nie zaśmiecam forum. Nie mogłam nigdzie znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.

Mój problem polega na tym, że podczas wypełniania DS 260 natrafiłam na jakiś błąd, którego nie mogę w żaden sposób rozszyfrować.

Wygląda to tak:

Please correct all areas in error as indicated below. Once you have finished, click ‘Save’ or ‘Next’ to continue completing your online application form.

  • Street Address (Line 1) is invalid. Only the following characters are valid for this field: A-Z, 0-9, #, $, *, %, &, ( ;), !, @, ^, ?, >, <, parens (), period (.), apostrophe ('), comma (,), hyphen (-), and space.

Problem w tym, że w rubryczce Street Address (Line 1) wpisałam swoją ulicę bez polskich znaków, nie używam też żadnych znaków specjalnych. Używam tylko tych, które są tam wymienione. Niech to dla przykładu będzie ulica Lniana, no więc wpisałam Lniana 1 M 2 i nie działa. Wpisywałam już różne rzeczy, nawet inne ulice. Próbowałam się też wylogować i zalogować jeszcze raz; Ciągle ten sam błąd. Nie mogę też zapisać danych z tej strony. Proszę, pomóżcie. Co mam z tym zrobić?

Spróbuj 1 Lniana Street apt.2 - powinno zadziałać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Może głupie pytanie, ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi: do kiedy mogę najpóźniej wypełnić DS 260? zaczęłam już wypełniać, ale mam paszport wystawiony w 2006 i stwierdziłam, że chyba lepiej wymienić go na nowy biometryczny i dopiero dokończyć wypełnianie (podając już nr nowego paszportu).

Ktoś wie? tudzież miał ktoś sytuację, ze podał w DS 260 inny nr ważnego paszportu,a potem go wymienił na nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi: do kiedy mogę najpóźniej wypełnić DS 260? zaczęłam już wypełniać, ale mam paszport wystawiony w 2006 i stwierdziłam, że chyba lepiej wymienić go na nowy biometryczny i dopiero dokończyć wypełnianie (podając już nr nowego paszportu).

Ktoś wie? tudzież miał ktoś sytuację, ze podał w DS 260 inny nr ważnego paszportu,a potem go wymienił na nowy?

Na paszport poczekasz nie dłuzej niz 1,5 m-ca. zdazysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale nie znalazłam nigdzie odpowiedzi: do kiedy mogę najpóźniej wypełnić DS 260? zaczęłam już wypełniać, ale mam paszport wystawiony w 2006 i stwierdziłam, że chyba lepiej wymienić go na nowy biometryczny i dopiero dokończyć wypełnianie (podając już nr nowego paszportu).

Ktoś wie? tudzież miał ktoś sytuację, ze podał w DS 260 inny nr ważnego paszportu,a potem go wymienił na nowy?

Mi waznosc paszportu wychodzi w maju 2015 i postanowilem wymienic juz teraz zeby potem nie robic poprawek w formularzu (za ktore jak sie nie myle trzeba dodatkowo placic $). mi kazali czekac 2 tygodnie na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co zaznaczyć w rubryce ( Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?) Bo nie robiłem nigdy szczepień potrzebnych do USA a jak zaznacze nie to proszą o wyjaśnienie proszę o pomoc i z góry dziękuję

No właśnie ja też nie wiedziałam i byłam już u lekarza (strasznie szczegółowe badanie :-/ ) , tylko że szczepienia są ważne pół roku. Jak się nie załapię na wizytę w konsulacie i na wyjazd w pół roku po wizycie, będę musiała badania powtórzyć. Czy ktoś z DV2015 już odwiedził lekarza i zrobił szczepienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...