Skocz do zawartości

Moje Szanse


Rekomendowane odpowiedzi

hehe no dywagacje heheh poki co chce turystycznie, ale jakby mi sie spoodbalo to nie ukrywam ze za 2 czy 3 razem jakbym pojechal to pojechalbym an stale, gdyby mnie sytuacja zyciowa zmusila do tego ze nie mam przyszlosci w polsce ;p

Jeszcze raz powtorze konkretnie: na razie chce turystycznie, ale w przyszlosci moze i bym chcial tma zostac, ale ile to osob nie ma American Dream i pozniej okazuje sie ze to tylko marzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hehehe nawet wy mi nie wierzycie to jak tu konsula przekonac, wybieram sie TURYSTYCZNIE.

Mam w sumie tego wujka w usa, ma obywatelstwo chyba bo dziecko mu sie urodzilo i sporo tam siedzi, jego rodzina byla u niego nie raz, myslicie ze jakbym podal sie ze jade do niego to bylo by dobrze? Bylem w sumie u nich dzis i tylko wspomnialem ze mysle nad wiza, ale mowili tylko o dziecku a nie chcialem pytac o szcegoly poki co :P

Jest to kuzyn mojego taty, w usa sie ozenil, pozniej rozwiodl i nie wiem ale dziecko mu sie urodzila tam 2 lata temu, wiec moglbym sie podac ze jade do niego ? Moze i nawet w sumie zgadalbym sie i kiedys do niego pojechal w odwiedziny, siedzi tam juz z 10 lat albo i wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...