Skocz do zawartości

Moje Szanse


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I ze niby gdzie na tym nielegalu mialbym tam zostac? pod mostem? zwiedzilem cala europe to chce odkryc nowe miejsca

Bezrobotny patriota to taki który nie pracuje w swoim kraju a na pewno nie będzie pracował w obcym kraju -i to cały skrót myślowy .

A ty myslisz ze ja nie chce pracowac? szukam pracy, co mam zrobic ze u mnie na podkarpaciu nie jest za latwo z praca...,
Pójść pojde na pewno, zaluje ze nie zrobilem tego jak bylem na studiach, ale wtedy nie mialem zbytnio pieniedzy, teraz mam i chce wykorzystac na spelnienie marzenia bo akurat interesuje sie USA, ogladam seriale i chcialbym zaczerpnac zycia, jakbym mial mozliwosc to chcialbym tam mieszkac,(rownie mocno chcialbym mieszkac np. w Hiszpani w ktorej bylem kilka razy i jakos tma na nielegalu nie jestem :) ), ale poki co nawet nie wiem jak tam jest.,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij sie, po prostu od kilku lat chcialem jechac zobaczyc trraz mam srodki i chce zrealixowac marzenie, szukam jakis rad bo po wize w tym miesiacu na pewno pojde...

To przestań pieprzyc tylko się bierz za realizacje. Tysiace ludzi dostaje w Polsce wizy do USA i jakoś im sie udaje bez gadania głupot na forum. Wyprawa do USA to byla 40-50 lat temu. Teraz to pryszcz. Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...