Skocz do zawartości

Moje Szanse


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ty czekaj, babcia zmarła tydzień temu a ty juz masz 20k spadku? Wiesz ile trwa postępowanie spadkowe? Bujasz koleś. Podsumujmy:

1 jedziesz do kuzyna ojca którego nazywasz wujkiem (ale nim nie jest i być nie może)

2 bezrobotny z Podkarpacia

Nie masz najmniejszej szansy na wizę. Nawet jak napiszesz po kilku dniach ze ja masz to ci nie uwierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20k to dostalem odszkodowania za smierc ojca w wypadku a nie spadek, spadek za babcie w postaci mieszkania otrzymam dopiero za kilka miechow, ale to na spolke z rodzenstwem...

Druga sprawa jak on nie moze byc wujkiem? ich mamy to siostry wiec jest kuzynem mojego ojca a moim wujkiem juz nie moze byc? czy ja cos nie wiem? zreszta doszedlem do wniosku ze jego i tak nie bede podawal bo on chyba specjalnie sie tam ozenil dla obywatelstwa... i rozwiodl...i znowu sie chyba ozenil, chodz jego rodzina nie dawno tma w usa go odwiedzala wiec nie mieli problemow

dobra nie bede meczyl, troche namieszalem wiem, ale taka mam nature ze sie duzo przejmuje....

Moj plan jest taki:

-Znajduje prace i za kilka dni/miesiecy ide po wize

-wpisuje adres do kogo lece kolezanki mamy ktora mieszka na stale w NYC

-ide na spotkanie wyluzowany i odpowiadam na pytania, dostane to dostane nie to nie.

jak sie nie uda to za rok zaloze jeszcze dzialalnosc gospodarcza mojej mamy na mnie, bo ona ma dzialanosc sezonowa od maja do pazdziernika, koszta takie same

Dzieki za odp i sorry za wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiedz sobie na logikę...

Idziesz do pracy. Po jakim czasie dostajesz dłuższy urlop? Po pół roku?

Generalnie chodzi o to, żeby Twoja sprawa/tłumaczenie miały jakieś ręce i nogi.

Jeśli chcesz teraz starać się o wizę, to się staraj.

Jeśli najpierw chcesz iść do pracy, a dopiero potem się starać, to idź do pracy.

Naprawdę, to nie jest fizyka jądrowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...