Skocz do zawartości

Moje Szanse


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czy po 1 miesiacu pracy masz juz 2 tyg wolnego ;) odpowiedz sobie sam na to pytanie.

To samo ze stazem,mozesz miec taki staz a jak wiadomo nikt nie leci na wakacje po 1 miesiacu pracy,..

Co do rozmowy po angielsku to dobrze umiesz,nie ma znaczenia czy rozmawiasz po polsku czy tez angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie.

Ile czasu od znalezienia pracy pojsc po wize?

Czy zdobywajac staz z UP isc po wize czy lepiej praca?

Konsula spojrzy na ciebie całościowo a nie przez pryzmat pracy. Przecież jak bystry człowiek z kimś rozmawia i zna kilka faktów, to może sobie jakieś zdanie wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bez pracy zle, jak znajde prace tez zle co tu robic

Po co sie tyle pytasz obcych ludzi? Jesli chcesz pojechac do USA na wycieczke, to idz po wize. Jak nie chcesz jechac, to siedz d. I glowy nie zawracaj. Jesli nie zal Ci wydawac Twoich jedynych 20 tys. Pln na cos tak niekonkretnego jak wycieczka, to czemu mialbys sie tak troszczyc o te 500 zl na wize? Brak jest logiki w tym co piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł na wylot do Stanów, padł od mojej siostry. Na drugi dzień poszedłem złożyć wniosek o paszport i zacząłem czytać informację o ubieganiu się o wizę. Gdy dostałem paszport, od razu złożyłem wniosek, żeby nie czekać, nie odkładać. Złożyłem i chyba po tygodniu miałem już rozmowę. Dostałem wizę i jestem zadowolony.

jeśli chcesz dostać wizę, to to samo zrób.a nie na forum pytasz o takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jaka byla twoja sytuacja? Studiowales czy pracowales? Ja jakbym teraz studiowal jeszcze to nawet bym sie wam nie radzil bo jak bylem na studiach to bylem pewny ze jakbym poszedl to dadza mi wize, zaluje ze wtedy nie poszedlem ale to nie mialem pieniedzy za wiele wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...