Skocz do zawartości

Moje Szanse


Rekomendowane odpowiedzi

O ci krucafiks, warto wiedziec, bo rodzina po stronie taty bywala w usa, nawet sie ktos tam ozenil, ale za bardzo ich tak nie znam.... Wspominac o tym kiedykolwiek?

Dzieki za odp. Poki co zdobywam informacje i pozniej zaczne ustalac taktyke, troche to glupie ze trzeba kombinowac zeby poleciec uczciwie na wycieczke, no ale coz....takie zycie

Z zawodu jestem technik teleinformatyk ma to znaczenie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

O ci krucafiks, warto wiedziec, bo rodzina po stronie taty bywala w usa, nawet sie ktos tam ozenil, ale za bardzo ich tak nie znam.... Wspominac o tym kiedykolwiek?

Jesli nie ma pytania o to w formularzu to po co? Masz podac najblizsza rodzine. Musi byc jakies powiazanie z Toba, zeby polaczyli osoby trzecie, np. Twoja mama ich podala, Ty podales swoja mame. To taki przyklad. Tak u mnie polaczyli kropki, ale nie mialo na nic wplywu. Tak sie ze mna droczyli. :> Jestes informatyk, to wiesz jak bazy danych dzialaja.

Twoj zawod nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic poki co szukam stazu/pracy jak znajde to wtedy chyba zdecyduje sie na wizyte w konsulacie, moze mi dadza najwyzej nie plakal nie bede, nie wiem jak inaczej mam udowodnic im ze jestem zwiazany z polska....

Czy jak bede mial spadek na siebie np. Mieszkwnie po babci to juz cos jest czy dalej "no matter"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko, a czy warto sie starac o zielona karte? czytam troche o niej i wydaje mi sie ze samo zgloszenie kandydatury nie jest niczym trudnym (chyba ze zle zrozumialem), co sadzicie? moze akurat bym wygral?

Czy Ty mowisz o loterii? Oczywiscie, ze mozesz sie zglosic. Jednak to, ze zadales to pytanie wskazuje, ze nic na ten temat nie czytales na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazać papiery o przyznaniu spadku? Samo przyznanie to nic, pieniądze na koncie to już coś. Dokument o spadku może tylko potwierdzić skąd je wogole masz. Zakładam taki przebieg rozmowy ze padnie pytanie o fundusze. I tu mówisz ze dostałeś spadek, który chcesz przeznaczyć na podróż życia. Albo uwierzy, albo nie.

Ale jak czytam ze zaczynasz sie interesować zielona karta to sam już mam prawie pewność jaki to z ciebie globtroter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, chce jechac turystycznie, ew. jakbym wygral taka zielona karte to juz bym mogl sprobowac wyjechac na dluzej, ew. jak sie nie udalo by przezyc to bym wrocil do polski, ale to narazie tylko dywagacje

Tak, jasne - widac to w sasiednim watku na temat wyjazdu na stale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...