Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialam powiedziec ze mialam ciekawy tydzien. Poniedzialek - kolejna operacja kolana, dosc nagla. Kolejne kilka tygodni chodzenia z laska. Sroda - Zepsula sie nam klima i juz sie boje ile bedzie kosztowala naprawa. Wczoraj - jakis idiota jechal na "shoulder" i uderzyl w mojego meza ktory akurat skrecal. Bok samochodu skasowany. Maz trochę wstrzasniety. Teraz czekamy na info czy samochod bedzie do uratowania. Wkurzona jestem bo zostal nam tylko rok do splacenia samochodu. :/ 

Edytowane przez Roelka v.2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Roelka v.2 napisał:

Chcialam powiedziec ze mialam ciekawy tydzien. Poniedzialek - kolejna operacja kolana, dosc nagla. Kolejne kilka tygodni chodzenia z laska. Sroda - Zepsula sie nam klima i juz sie boje ile bedzie kosztowala naprawa. Wczoraj - jakis idiota jechal na "shoulder" i uderzyl w mojego meza ktory akurat skrecal. Bok samochodu skasowany. Maz trochę wstrzasniety. Teraz czekamy na info czy samochod bedzie do uratowania. Wkurzona jestem bo zostal nam tylko rok do splacenia samochodu. :/ 

Jakby kozka nie skakala to by laski "nie musiala" (uzywac).  :)

Oj tam. Bedzie nowe auto na drivewayu. Wina tego drugiego wiec pojdzie z jego ubezpieczenia. Estimate bedzie takie ze pewnie oplacalnosc naprawy bedzie znikoma albo zadna. Co teraz sobie kupicie (gdy "wstrzas" minie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, andyopole said:

Co teraz sobie kupicie (gdy "wstrzas" minie)?

Maz chce kolejnego trucka. :D Ja bym wolala jakiegos nudnego suva. Jestem/bylam zadowolona z naszego Forda Escape wiec moze cos podobnego. Szczegolnie jesli mielibysmy wracac do Europy. Nie wyobrazam sobie jezdzic truckiem po waskich Europejskich uliczkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Bozesz Ty moj, u nas juz dawno przepite. Zwrot na koncie byl 02/09/22

Potrzebne nowe korki na kolejne świąteczne dekoracje? ;)

Gdybym tak przeliczył jak Wladeczek z "Kariery Nikosia Dyzmy" musiał bym zawołać: pięć lat picia! 

Taki że mnie alkoholiko-smakosz! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Maz chce kolejnego trucka. :D Ja bym wolala jakiegos nudnego suva. Jestem/bylam zadowolona z naszego Forda Escape wiec moze cos podobnego. Szczegolnie jesli mielibysmy wracac do Europy. Nie wyobrazam sobie jezdzic truckiem po waskich Europejskich uliczkach. 

Ale za to szpan jaki!

Czy możecie takie auto spieniężyć w Europie po jakimś czasie? Dam namiar! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, andyopole said:

Jak tam Tax Reward u Panstwa? Pewnie juz wszyscy zrobili. Ja dopiero dzis wyslalem.  :D

U mnie właśnie wypisałem czek na skończony projekt remontu łazienki w pokoju gościnnym - robotnicy się zwinęli, zwrot podatku się właśnie ulotnił i trzeba było dołożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...