Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, katlia said:

No kurcze, znalezles jednego dobrego i UCZCIWEGO faceta od AC w calych USA. Gratuluje. 

Chyba bardziej chodzi o to ze znalezc kontraktora ktory w ogole sie pojawi to jak igla w stogu siana. Takiego ktory bedzie mial jakiekolwiek sensowne podejscie do klienta to jak wygrac w mega millions albo inny powerball.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kzielu napisał:

Chyba bardziej chodzi o to ze znalezc kontraktora ktory w ogole sie pojawi to jak igla w stogu siana. Takiego ktory bedzie mial jakiekolwiek sensowne podejscie do klienta to jak wygrac w mega millions albo inny powerball.

Oni trzepią taka kasę że trudno się dziwić. Jak pójdę na emeryturę i zdrowie pozwoli to się zajmę "handymaństwem". Sąsiedzi, którzy widzieli co sam robię w domu nie dawali mi żyć. W końcu musiałem powiedzieć stanowczo NIE i dali mi już spokój. 

Ale jak zacznę durnieć z braku zajęcia to zacznę od montowania "judaszy". Wszystkim moim sąsiadkom już założyłem (za darmo).  A reszta buli $100-150 jeśli znajdzie się jakiś łaskawca i raczy przyjść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/8/2022 at 7:27 PM, katlia said:

Niestety ja nie mieszkam w Bay Area (chociaz kiedys tam wroce) ale w Denver... gdzie moze byc cholernie goraco... ale zobacz drastyczny spad temperatury w nocy:

https://www.google.com/search?q=denver+weather+forecast&rlz=1CAHKDC_enUS882&oq=denver+weather+forecast&aqs=chrome..69i57j0i512l2j0i457i512j0i512l6.5900j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Wlasnie wrocilismy z Denver w tamtym tygodniu. Ale mi pogoda w Denver pasowala, bylo cudnie! Chociaz zgodze sie z tymi spadkami temperatury. Jeden wieczor pojechalismy do Red Rocks na koncert - bylismy tam na 17. Mialam spodenki, koszule i kurtke jeansowa. Okolo 22 myslalam ze zamarzne. Jak zaszlo slonce i zaczelo wiac to bylo bardzo chlodno. Gdybym wiedziala wczesniej to wzielabym sobie jakis kocyk :) 

Po powrocie jak wyszlismy z terminala na DCA i poczulam ta wilgotnosc powietrza to mialam ochote zawrocic na terminal i wsiasc do jakiekolwiek samolotu gdzie lato jest przyjemniejsze.

Za tydzien lece do Phoenix... ciekawe jak bede sie czula po powrocie :D 

Edytowane przez ilon
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilon napisał:

Wlasnie wrocilismy z Denver w tamtym tygodniu. Ale mi pogoda w Denver pasowala, bylo cudnie! Chociaz zgodze sie z tymi spadkami temperatury. Jeden wieczor pojechalismy do Red Rocks na koncert - bylismy tam na 17. Mialam spodenki, koszule i kurtke jeansowa. Okolo 22 myslalam ze zamarzne. Jak zaszlo slonce i zaczelo wiac to bylo bardzo chlodno. Gdybym wiedziala wczesniej to wzielabym sobie jakis kocyk :) 

Po powrocie jak wyszlismy z terminala na DCA i poczulam ta wilgotnosc powietrza to mialam ochote zawrocic na terminal i wsiasc do jakiekolwiek samolotu gdzie lato jest przyjemniejsze.

Za tydzien lece do Phoenix... ciekawe jak bede sie czula po powrocie :D 

To dopiero będzie. Jak z Sahary do Wietnamu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, agatenka said:

A kiedy w nasze rejony wpadniesz?

Btw W niedziele wybieram sie do DC ( o ile nic sie w planach nie zmieni). Moze kawka ? B)

Pewnie dawaj znac! Poki co 60% na deszcz, ale mam nadzieje ze bedzie ladnie. Pisz albo dzwon, poki co w planach tylko odpoczynek po sobocie i pakowanie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/13/2022 at 12:53 PM, ilon said:

Pewnie dawaj znac! Poki co 60% na deszcz, ale mam nadzieje ze bedzie ladnie. Pisz albo dzwon, poki co w planach tylko odpoczynek po sobocie i pakowanie :P 

Pogoda chyba dopisze ale nie zdawałam sobie sprawy ze Space Museum jest zamknięte :(   A to byl glowny powod wycieczki,  no nic bede sie odzywala! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...