Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mcpear napisał:

czasami tylko mgła :)

Kolejny sterotyp. :P

A tymczasem... tydzień temu, z poniedziałku na wtorek napadało 2 inche śniegu, który na moim samochodzie wytrzymał do lunchu!

Na ten tydzień, chyba na czwartek, też obiecują śnieg! 

Generalnie od listopada, przez grudzień, styczeń i luty mamy bardzo zimno, widzę po zużyciu gazu że jak na Oregon to zima jest na fest.

Rok temu już grzebalem w ogrodzie. Teraz, w sobotę, było 13°C więc postawiłem już greenhouse, niech się ziemia nagrzewa pomału. Żadnych innych robót nawet nie planuję jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, andyopole said:

Kolejny sterotyp. :P

A tymczasem... tydzień temu, z poniedziałku na wtorek napadało 2 inche śniegu, który na moim samochodzie wytrzymał do lunchu!

Na ten tydzień, chyba na czwartek, też obiecują śnieg! 

Generalnie od listopada, przez grudzień, styczeń i luty mamy bardzo zimno, widzę po zużyciu gazu że jak na Oregon to zima jest na fest.

Rok temu już grzebalem w ogrodzie. Teraz, w sobotę, było 13°C więc postawiłem już greenhouse, niech się ziemia nagrzewa pomału. Żadnych innych robót nawet nie planuję jeszcze.

u mnie juz truskawki owocuja :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patipitts napisał:

u mnie juz truskawki owocuja :D

 

Pozazdroscic! Mnie klimat Oregonu zasadniczo odpowiada ale w tym roku z tymi chlodami Bozia zdecydowanie przesadzila. Mnie wystarcza widok sniegu na Mont Hood, widze z okna w pracy. Obudowali nas dookola innymi firmami (dwa lata temu bylo pole dookola) ale widok na Mont Hood mnie sie uchowal. Boss jest upstairs i jemu sasiedzi zabudowali widok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, katlia said:

Wow. Cieszysz sie? Jaka ogolna reakcja? Nie jestem wielka fanka Niemiec, ale fajnie byloby mi pozyc troche w Europie

Bede sie cieszyc jak juz bedzie po przeprowadzce :D Generalnie przenoszenie sie do Niemiec wraz z wojskiem (i 4 kotami) to jest sporo planowania, sporo spraw do zalatwiania tutaj i w Niemczech, etc. Ale juz raz to przezylam, wiec mam nadzieje, ze nie bedziemy miec za duzo problemow. To jest troche jak mieszkanie w USA tylko ze w Niemczech... ostatnio w ogole nie czulam jakbysmy mieszkali w Niemczech per se. Maz sie cieszy, bo bedzie znowu jezdzil na treningi po calej Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Roelka v.2 said:

Bede sie cieszyc jak juz bedzie po przeprowadzce :D Generalnie przenoszenie sie do Niemiec wraz z wojskiem (i 4 kotami) to jest sporo planowania, sporo spraw do zalatwiania tutaj i w Niemczech, etc. Ale juz raz to przezylam, wiec mam nadzieje, ze nie bedziemy miec za duzo problemow. To jest troche jak mieszkanie w USA tylko ze w Niemczech... ostatnio w ogole nie czulam jakbysmy mieszkali w Niemczech per se. Maz sie cieszy, bo bedzie znowu jezdzil na treningi po calej Europie.

No fakt, nawet "latwe" przeprowadzki moga byc a sh*t show. Super ze maz sie cieszy, i ze wiesz czego oczekiwac. Pisz o wrazeniach!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...