Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Pelasia, o tym, ze zimno, to juz wszyscy tutaj w NC "wiedza" ;), bo NC to raczej ciepły stan i jak Polacy tu przyjezdzaja to zazwyczaj mowia "ojej, jak tu cieplo, 35 na plusie, a w Polsce o tej porze roku to juz jest 10 C" ;) Ale mniejsza o to...

W NC moze i tak ale u mnie zimno jak cholera, czasem mam wrazenie, ze zimniej sie nie da (w grudniu temp spadly jednej nocy do -32):) i jak slysze, ze w PL zimno musi byc to sie zastanawiam czy oni mysla, ze my w iglach mieszkamy w tej zimnej Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC moze i tak ale u mnie zimno jak cholera, czasem mam wrazenie, ze zimniej sie nie da (w grudniu temp spadly jednej nocy do -32) :) i jak slysze, ze w PL zimno musi byc to sie zastanawiam czy oni mysla, ze my w iglo mieszkamy w tej zimnej Polsce.

Ale i tak najzabawniejsze bylo to jak reagowali Meksykanie, kiedy widzieli mnie trzęsącą się z zimna w szkole, bo latem klima rozkrecona na maxa oczywiscie. Ja okrywam sie wszystkim co mam, a oni porozbierani do tank topów i t-shirtow patrza na mnie i mowia "but you are from Poland..." ;) W sumie ja sie im dziwilam, ze z cieplego kraju pochodza, a sa tak porozbierani, no ale coz.. widac kazdy z nas ma inna tolerancje na zimno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak najzabawniejsze bylo to jak reagowali Meksykanie, kiedy widzieli mnie trzęsącą się z zimna w szkole, bo latem klima rozkrecona na maxa oczywiscie. Ja okrywam sie wszystkim co mam, a oni porozbierani do tank topów i t-shirtow patrza na mnie i mowia "but you are from Poland..." ;) W sumie ja sie im dziwilam, ze z cieplego kraju pochodza, a sa tak porozbierani, no ale coz.. widac kazdy z nas ma inna tolerancje na zimno...

Mnie tez klimy mroza, a ze nie mam za duzo tluszczyku aby mnie grzal to zawsze mi zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no comment...

To było w odniesieniu do autostrad które się rozsypują jeszcze przed oddaniem do użytku i do tych odcinków które dawno miały być zbudowane a jednak wciąż istnieją tylko w obietnicach polityków.

Wiem po tym co piszesz, że Polskę traktujesz jak świętość, więc taka reakcja to w sumie żadne zaskoczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było w odniesieniu do autostrad które się rozsypują jeszcze przed oddaniem do użytku i do tych odcinków które dawno miały być zbudowane a jednak wciąż istnieją tylko w obietnicach polityków.

Wiem po tym co piszesz, że Polskę traktujesz jak świętość, więc taka reakcja to w sumie żadne zaskoczenie...

Bo Ojczyzna to Matka a o Matce nie mówi się źle.

Jeśli cos Ci się w Polsce nie podoba to spróbuj zdobyc pozycje, która umożliwi Ci budowanie autostrad tak żeby Niemcy zdejmowali przed Toba kapelusze, tez to zrobie z przyjemnoscia.

Takie szczekanie "zza plota" godne jest lancuchowego burka, który natychmiast traci odwage gdy wyjdzie na ulice.

no mnie tez nie ma co grzac... ale jednak z tym tluszczem to jest tak, ze lepiej miec za malo niz za duzo. ;)

Chetnie się podzielę. W Meksyku przytyłem 3 kilogramy. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócił. Ten temat miał raczej służyć do lekkich pogaduch. Natomiast fragment, że jedynym słusznym stosunkiem wobec swojego kraju pochodzenia jest bezgraniczne uwielbienie mogę pozostawić bez komentarza. Bez krytycznego podejścia nie zauważa się wad i złych stron...

"Bo Ojczyzna to Matka a o Matce nie mówi się źle."

To dla mnie jest bardziej ojczymem alkoholikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócił. Ten temat miał raczej służyć do lekkich pogaduch. Natomiast fragment, że jedynym słusznym stosunkiem wobec swojego kraju pochodzenia jest bezgraniczne uwielbienie mogę pozostawić bez komentarza. Bez krytycznego podejścia nie zauważa się wad i złych stron...

"Bo Ojczyzna to Matka a o Matce nie mówi się źle."

To dla mnie jest bardziej ojczymem alkoholikiem :D

nie wiem ile masz lat ale apewne nie pamiętasz ze w Polsce nie tak dawno nie było wcale autostrad ani nawet białych linii na asfalcie, asfaltu zresztą tez bo nawierzchnie budowano raczej ze smoly i zwiru. Nawet dziś wspominaliśmy ze jak była gesta mgla to nawet nie było zadnej linii na drdze żeby się jej jakos trzymać tylko trzeba było "macac"kolami gdzie jest pobocze. Co w tej sytuacji można krytykować jak się nie zna zycia.

Uwazaj bo alkoholizm bardzo często bywa dziedziczny... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...