Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ponad 300 mln?

wygooglowałem: 317 845 ludzi (+Meksyki)

Dzieki za odpowiedzi. Myslalam, ze ja mam jakies zwidy, bo sama zawsze mowilam ponad 300 mln... ale autor mojego podrecznika skorzystal ze zrodla (U.S. Department of Commerce ...) w ktorym podano, ze ponad 480 mln Amerykanow korzysta z internetu codziennie. Hmmm... Albo to autor podrecznika do mass media sie kopnął, albo USDC cos pochrzanili. No nic, mam maila do autora wiec napisze zeby mi wyjasnil czy to blad czy co. Najwyżej studenci mass media beda mieli nowa edycje podrecznika do kupienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Myslalam, ze ja mam jakies zwidy, bo sama zawsze mowilam ponad 300 mln... ale autor mojego podrecznika skorzystal ze zrodla (U.S. Department of Commerce ...) w ktorym podano, ze ponad 480 mln Amerykanow korzysta z internetu codziennie. Hmmm... Albo to autor podrecznika do mass media sie kopnął, albo USDC cos pochrzanili. No nic, mam maila do autora wiec napisze zeby mi wyjasnil czy to blad czy co. Najwyżej studenci mass media beda mieli nowa edycje podrecznika do kupienia ;)

Może policzył Kanadyjczykow. To też Amerykanie. Meksykanie chyba też. Razem to już będzie 400 mln. Co tu jeszcze doliczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może policzył Kanadyjczykow. To też Amerykanie. Meksykanie chyba też. Razem to już będzie 400 mln. Co tu jeszcze doliczyc?

no wlasnie dotarlam do samego zrodla, ktore z tego co widze traktuje wylacznie o USA, sa wyszczegolnione stany, ale nigdzie nie podano takiej liczby jak on tam w podreczniku podal. W zrodle podana jest liczba 201 mln. No coz, sledztwo trwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chcialem powiedzieć ze już wpiatek lece do Polski. Tym razem sluzbowo. Będę odkurzał lub nawiedzal zupełnie nowe lotniska.

Lece trasa PDX-YVR-FRA-WAW a wracam WAW-FRA=SFO=PDX.

We Frankfurcie na lotnisku byłem ostatnio chyba w 1991 roku, w Vancouver, BC nie byłem nigdy. W SFO miałem przesiadke ale w destynacji krajowej. Nie wiem jak się tam grzebią z odprawa po przylocie z Europy a na przesiadke mam 1,5 godziny.

Pomiedzy Frankfurtem i WAWą lece LOTem. Ostatnio LOTem leciałem chyba w 1988 roku, samolotem radzieckiej produkcji IL-18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... moja ubezpieczalnia dala sobie wykrasc moje dane... adres, SSN i takie tam. To jest druga firma w kraju i rowniez jeden z glownych ubezpieczycieli pracownikow stanowych. Dostalismy dwa lata za darmo monitorowanie naszej aktywnosci kredytowej. Poniewaz wiekszosc moich znajomych jest ubezpieczone w tej samej firmie, zaczynaja raportowac, ze maja aktywnosc z udzialem ich SSN. Wczoraj dorzucilem LifeLock i choc na razie jest czysto, to dostalem raport, ze moje dane (nie wiem tylko jakie) sa na jakis czarnorynkowych stronach. Zaczalem sie powaznie zastanawiac na przejscie na off the grid w jakis okolicznych lasach. :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby Anthem? Moja zona i jej rodzice tez tam sa, ale dwoch darmowych lat nie dostalismy. Jak sie po to zglosic? :)

EDIT: Nvm, widze, ze to jest automatic enrollment. Plus mozna miec 24 miesiace credit monitoringu za darmo. Dzisiaj ich zapisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby Anthem? Moja zona i jej rodzice tez tam sa, ale dwoch darmowych lat nie dostalismy. Jak sie po to zglosic? :)

EDIT: Nvm, widze, ze to jest automatic enrollment. Plus mozna miec 24 miesiace credit monitoringu za darmo. Dzisiaj ich zapisuje.

Tak, czesc jest automatic a czesc trzeba zrobic samemu. W mailu slabo to wytlumaczyli. Jakos sam doszedlem do redemption code i strony https://anthem.allclearid.com/PRO

Credit monitoring? To jest czesc tego samego czy trzeba gdzies indziej sie zglosic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...