Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro po raz pierwszy od 2013 biorę wolne! A do tego w sobotę przylatuje do mnie na trzy tygodnie moja mama w odwiedziny i bardzo się z tego powodu cieszę. Biedna jednej wnuczki jeszcze na żywo nie widziała, a druga była jeszcze małym brzdącem jak byliśmy ostatnio w PL a teraz jest już małą damą.

Zabieram ją na Polish Heritage Night w NBA czyli Kings @ Wizards w DC, a to gratka tym bardziej dla mnie bo uwielbiam NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, trzeba dlugo czekac aby sie dostac :) Rodak B)

Tez tu mam corke przyjaciol, która jest dentystka a inna kolezanka miesza te zaprawy u innego dentysty ale pomimo ze "odgrazaly się" ze dla swojakow jest znizka to podczas ostatniego pobytu w Polsce dwa tygodnie temu zrobiłem szybki serwis uzębienia wiec na razie (mam nadzieje) będzie spokoj... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialem na ogloszenie o pracy w jednej firmie co robi rzeczy jakie ja chcialbym robic. Wzieli mnie na assessment - na 2 etapach odpowiedzialem na ponad 300 pytan, w tym pytania z algebry ( w zaden sposob nie zwiazane z moim zawodem ), testy na skojarzenia itd. W jednym rozdziale zadali mi to samo pytanie ( oczywiscie roznie sformulowane ) ok 20 razy - czy to jest ok kraść w firmie. Podobnie z zażywaniem narkotykow w trakcie pracy... Pierwszy raz cos takiego przechodzilem - az mi sie smiać chcialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam u dentysty, $115 za plombe wydaje mi sie w miare ok... jak na USA :)

Ja nie mam ubezpieczenia wiec ostatnio placilam 220$ za zrobienie zeba.

Moj znajomy specjalnie polecial do Polski taniej zeby zrobic,tam mu cos wyrwali,poplombowali,mostek zrobili owszem zaplacil tanio,ale wrocil do USA i zeby zaczely bolec :blink: Pod moskiem zrobilo sie jakies zakazenie i doskwiera straszny bol. No i teraz placz,ze trzeba bedzie duzo kasy wylozyc na sfiksowanie tego. Wiec czasami warto chyba dolozyc i tu zrobic zeby raz a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie zęba to nie jest jedna stała cena, zalezy od wielkości i ilości powierzchni. To ze jeden zapłacił $150 a drugi $400 nie znaczy, ze ten co zapłacił wiecej chodzi do drogiego dentysty. Po prostu miał wiecej do zrobienia. Myjcie ząbki często i dbajcie o nie a mniej problemów bedzie :)

Taniej to nie znaczy zawsze lepiej. Widziałam zęby paru osób z Ukrainy i tragedia, a tez mówią ze u nich taniej i lepiej :/ Wszystko zalezy na jakiego dentystę sie trafi. Niektórzy naprawdę potrafią niezle w buzi namajsterkiwac, ze pózniej trzeba wydać wiele aby człowiek mógł normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...