Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, ilon said:

Kochani teraz sie moge pochwalic, ze w czwartek oficjalnie zostalam obywatelka US! I jak na obywatela przystalo, juz dzisiaj na poczcie bylam skladac wniosek o paszport. Trzymajcie kciuki (znow) zeby mi szybko poszlo!

Gratulacje!!! W moim przypadku passport przyszedl szybciutko szczegolnie w porownaniu z innymi procesami lol. Na pewno twoj tez szybko bedzie zalatwiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Roelka v.2 said:

Gratulacje!!! W moim przypadku passport przyszedl szybciutko szczegolnie w porownaniu z innymi procesami lol. Na pewno twoj tez szybko bedzie zalatwiony. 

Dziekuje!! Niby teraz procesowanie trwa chwilke, wiec w razie czego zaplacilam ekstra za expedited bo chcialabym skoczyc do Polski w lutym albo marcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, ilon said:

Dziekuje!! Niby teraz procesowanie trwa chwilke, wiec w razie czego zaplacilam ekstra za expedited bo chcialabym skoczyc do Polski w lutym albo marcu. 

Gratulacje @ilon!!! Jak wyrabialismy mlodemu paszport na poczatku roku to czekalismy ok 2 tyg :) takze trzymam kciuki zeby poszlo rownie szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Patipitts said:

Gratulacje @ilon!!! Jak wyrabialismy mlodemu paszport na poczatku roku to czekalismy ok 2 tyg :) takze trzymam kciuki zeby poszlo rownie szybko.

O kurcze no mam nadzieje ze moj tez sie szybko wyrobia! Ja po moj polski paszport sie ubiegalam w ambasadzie w DC i chyba po max 3 tygodniach mialam, wiec to mnie troszke zaskoczylo:

image.png.b8ba986b6245259bdf6812236ff38bd5.png

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sebol83 napisał:

w spizarni na dolnej polce, za sloikiem z ogorkami ....

NIe ma za co :)

 

A jusci. Na biurku znalazlem! Jaki czort tam polozyl? Kutie wiec wczoraj zrobilem, orzechy, migdaly, bakalie dodane, teraz sie przegryza.

Zaraz wracam do domu, zapewne trzeba jeszcze bedzie dobawic miodu bo pszenica wciaga. Na dzis tylko zrobic wafla przekladanca, doprawic sledzie i zaczynic na chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...