Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, mcpear napisał:

A czym jeździsz jak można wiedzieć? Bo w sumie marka nie padła. Skora mola i Xarth mają wziąć pod rozwagę? Może przegapiłem wcześniej

No qrde, faktycznie. Pozno juz bylo, pewnie bylem troche nietomny. Poki co dosc dobrze mi sie jezdzi. Mam wersje Ltd z najslabszym silnikiem: 3.5 litra V6, 290 KM. Ponoc nie do zajechania co jest mozliwe bo nie jest wyzylowany jak ten sam z podwojnym turbo i mocy cos ok. 400 KM.

Nie jestem zbyt lasy na auto-bajery, dla mnie najwazniejsze jest zeby auto niezawodne, ten ma ich sporo ale jest jeden, ktorego w zadnym z dotychczasowych aut nie mialem a ktory powinien byc obowiazkowym wyposazeniem.

Ogrzewana kierownica to je ono! 

W klimacie @molaznakomity wynalazek.

Tu znalazlem krotka prezentacje zrobiona przez sympatycznych chlopakow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, ktorzy slabo znaja sie na samochodach twierdza ze musi byc dobry bo amerykanska policja ma ich tysiace na wyposazeniu w wersji specjalnej dla nich "Interceptor".

No i ponoc designer ten sam co narysowal Range Rovera.

AAaaaa, i zwroccie uwage na charakterystyczny grill, wiele nowych modeli wchodzacych dopiero teraz na rynek ma niemal identyczne. :)

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mola napisał:

Ja tam jestem shotgun rider :) prawa jazdy brak. nawet polskiego :ph34r:

Jak bedziesz grzeczna to @Xarthisiusda Ci potrzymac. :)

A prawko trza zrobic, co zrobisz jak mu zatrzymaja DL za jazde na bance albo skreci noge w kostce, albo chocby pojedzie w delegacje? Czego rzecz jasna nie zycze ale wykluczyc nie mozna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andyopole napisał:

Jak bedziesz grzeczna to @Xarthisiusda Ci potrzymac. :)

A prawko trza zrobic, co zrobisz jak mu zatrzymaja DL za jazde na bance albo skreci noge w kostce, albo chocby pojedzie w delegacje? Czego rzecz jasna nie zycze ale wykluczyc nie mozna. 

Na bańce to ja mu DL zatrzymuję, do automatu jedna noga starczy, a na delegacji to nie raz już był :D 

Wszystkie istotne instytucje mam w zasięgu roweru, a do pracy autobus miejski (albo też rower)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, andyopole said:

No qrde, faktycznie. Pozno juz bylo, pewnie bylem troche nietomny. Poki co dosc dobrze mi sie jezdzi. Mam wersje Ltd z najslabszym silnikiem: 3.5 litra V6, 290 KM. Ponoc nie do zajechania co jest mozliwe bo nie jest wyzylowany jak ten sam z podwojnym turbo i mocy cos ok. 400 KM.

Odnosnie 3.5 V6 Ecoboost to nie do konca - tych silnikow jest miliony - m.in. w F150 i praktycznie wszystkim innym i generalnie maja swoje drobne problemy (cam phasers) ktore Ford naprawia w ramach service campaign, ale sa bardzo niezawodne i generalnie wymiataja - szczegolnie jak cos holujesz. Ten 3.5 ktory jest u Ciebie jest spoko, ale to nie znaczy ze inne sie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw - u nas w biurze dzisiaj komus na parkingu katalizator wycieli - dwa wolnostojace budynki biurowe, okolica to troche taka jak Warszawski mordor, nie jakis slums, township ma median income ~$86k wiec nie jakas dziura. Tak ze taki teraz klimat tutaj jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kzielu napisał:

Btw - u nas w biurze dzisiaj komus na parkingu katalizator wycieli - dwa wolnostojace budynki biurowe, okolica to troche taka jak Warszawski mordor, nie jakis slums, township ma median income ~$86k wiec nie jakas dziura. Tak ze taki teraz klimat tutaj jest...

Ta plaga jest wszedzie. Nie tylko u was.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...