Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, Xarthisius said:

Mhm. To jest scam jakich malo. $600 to bylo za roczny serwis. Mam nadzieje, ze tego g**na nigdy nie zainstalowali w tym samochodzie i mieli to tylko jako opcje na stickerze. No, ale sie okaze jak mi przyjdzie email od Kahu... Wrzuc sobie w googla i poczytaj: kahu security gps. A jak chcesz sledzic swoje auto, pierwszy lepszy gps tracker do samochodu mozna w Best Buy'u za $250 nabyc, bez rocznego abonamentu...

Albo od biedy airtaga za $25 - marny bo marny ale coś może pokaże.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kiciuś przeszedł dziś "poważną" operację. Snuje się po chałupie, nogi mu się plączą po narkozie ale uparcie wdrapuje się na swój ulubiony "punkt widokowy". Wejść, wchodzi, ale przy schodzeniu już kilka razy zaliczył glebę. Mimo to nie rezygnuje z obserwacji ulicy. :(

Twarda sztuka! :D

20220218_174109.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, andyopole said:

Mój kiciuś przeszedł dziś "poważną" operację. Snuje się po chałupie, nogi mu się plączą po narkozie ale uparcie wdrapuje się na swój ulubiony "punkt widokowy". Wejść, wchodzi, ale przy schodzeniu już kilka razy zaliczył glebę. Mimo to nie rezygnuje z obserwacji ulicy. :(

Twarda sztuka! :D

20220218_174109.jpg

Biedny kicius! Mozna spytac co to za operacja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roelka v.2 napisał:

Biedny kicius! Mozna spytac co to za operacja? 

OJ tam. Marzec idzie, "Forum" mówi tak: wszystkie kotki w okolicy i tak pod kluczem, klejnoty na nic!

Coz mnie bylo robić,  zrobiłem termin u veta (miesięczna kolejka) i dziś było CIACH. ;)

  • Haha 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, andyopole said:

OJ tam. Marzec idzie, "Forum" mówi tak: wszystkie kotki w okolicy i tak pod kluczem, klejnoty na nic!

Coz mnie bylo robić,  zrobiłem termin u veta (miesięczna kolejka) i dziś było CIACH. ;)

Biedak! :D Moja kotka idzie pod narkoze w poniedzialek ale z innych powodow. Bedziemy czyscic zeby. 

Swoja droga, ceny u weterynarzy wzrosly tutaj okropnie w ostatnich latach. Za badanie krwi + zabieg czyszczenia zebow placimy ponad $400. Powaznie zastanawiam sie nad ubezpieczeniem zdrowotnym dla kotow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patipitts napisał:

@andy Ja tylko zapytam czy na szyi kotek ma adresowke czy dzwonek? 

Dzwonek. Adres ma pod skórą.  :D

edit: jedną obrożę już zgubił na włóczęgach. Chociaż podejrzewam że raczej ktoś zajumał bo była ciasno założona. I droga. Teraz kupiłem sześciopak za $5. 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...