Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Patipitts napisał:

pracujesz w firmie zwiazanej z ochrona roslin

Tak!

2 godziny temu, Patipitts napisał:

Robicie rzeczy tez organiczne?

Wylacznie. Zwalczamy szkodniki stosujac technologie feromonowa, absolutnie pozbawiona szkodliwych zwiazkow. Na okolo 700 produktow tylko kilka z nich zawiera symboliczne ilosci insectycydow.

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

ja nie rozumiem co Ty sie tyle zastanawiasz: sekretarke, szafke na whiskey I wygodne biurko, zeby sie dalo trzymac nogi...

heh, w moim wieku to raczej experience care giver.  ;)

Biurko jest a alkoholu mam na podoredziu kilka beczek. Nic tylko komponowac rozne mieszanki.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PannaEvans napisał:

U nas nawet kierownicy najnizszego szczebla maja samochody, laptopy i telefony.

Zadna mecyja jesli niezly laptop czy telefon kupisz za tygodniowke. Gdybym chcial to bym dostal ale na co mnie tego? .... Wlasnie sprawdzilem, w szafie za moimi plecami stoja dwa fajne, zgrabne laptopy Toshiby, malo smigane. Czasem je uzywam jak nam padnie siec, do programowania maszyn pakujacych. Normalnie robie to z tego komutera na ktorym teraz pisze. Ustawiam nim piec drukarek, jedna biurowa, zasluzona i niezniszczalna OKI, druga termiczna do nalepek i trzy przemyslowe w maszynach pakujacych.

 

9 godzin temu, PannaEvans napisał:

Podziwiam, że bezstresowo po 4pm niepracujesz.

Wierz mi, mam swoje lata i bywaly czasy ze pracowalem po kikanascie godzin na dobe. Swiatek, piatek i niedziele, dzien i noc. Wystarczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Patipitts napisał:

Uuu Andy a robicie sprzedaz detaliczna czy tylko duzi klienci? A macie jakies feromony na chwasty? :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mamy sklep internetowy, kazdy tam moze kupic, kazda ilosc.

Niestety, chwasty nie emituja feromonow.  :D

 My sie chwastami nie zajmujemy. Jedynie insecty.

Wygoogluj sobie co to sa pheromony bo za duzo klikania a lunch wlasnie sie zbliza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, andyopole said:

Mamy sklep internetowy, kazdy tam moze kupic, kazda ilosc.

Niestety, chwasty nie emituja feromonow.  :D

 My sie chwastami nie zajmujemy. Jedynie insecty.

Wygoogluj sobie co to sa pheromony bo za duzo klikania a lunch wlasnie sie zbliza.

To taki zart byl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elastyczny czas pracy, czytaj: nie płacimy za nadgodziny. Tym się różni manager od niemanagera, wiec uważaj tam @andyopole żebyś na tym awansie nie wyszedł jak Zabłocki ;P 

ja bym walczyła o dodatkowe PTO gdybym miała taka okazje. Bo podwyżkę to akurat można dostac bez awansu :) a w ogole to gratulacje!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Elastyczny czas pracy, czytaj: nie płacimy za nadgodziny. Tym się różni manager od niemanagera, wiec uważaj tam @andyopole żebyś na tym awansie nie wyszedł jak Zabłocki ;P 

ja bym walczyła o dodatkowe PTO gdybym miała taka okazje. Bo podwyżkę to akurat można dostac bez awansu :) a w ogole to gratulacje!! 

Powtórzę: pracuję 8-16 I nie ma takiej siły ktora by mnie zmusiła do pozostania dłużej. Nie że mną takie numery. :)

Przyznaję, rok temu, gdy przeprowadzalismy się do nowej siedziby rzeczywiście kilka dni pracowałem po 12 godzin. Mieliśmy wyrentowaną ciężarówkę i trzeba ja było wykorzystać. Ja nią jeździłem bo nikt inny nie potrafi. Ale dostałem wtedy jakieś $3-4k premii (nie pamietam juz dokladnie) za ten nadludzki wysilek.

PTO mam od dawna. Tyle ile potrzebuję mieć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...