Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

paulina, zazdroszcze! szczegolnie tego cudnego jedzenia! jestem z zasady glownie turysta gastronomicznym i korea jest u mnie na samym topie listy

poki co zadowalam sie lokalna knajpa na starej stacji benzynowej, gdzie robia tak cudny bibimbap, ze zawsze kiedy jem, to leca mi lzy ze szczescia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem typowo turysta gastronomicznym, moj jadlospis ogranicza sie do pesco-vegetarian, ale jak cos miesci sie w moich normach to chetnie probuje. Kuchnie serwujace wszelkiego rodzaju seafood sa moimi ulubionymi. Choc przyznam, ze mieszkalismy dosc blisko dystryktu miedzynarodowego w ktorym trudno bylo znalezc typowo koreanska restauracje, za to od rosyjskich, wloskich, tureckich az sie roilo... no a totalnym hitem w Seoulu na dzien dzisiejszy są ... hiszpanskie churros. Ale tez probowalam i bardzo mi smakowaly mimo, ze nie przepadam za slodyczami pokrytymi cukrem. Bywalo, ze z braku laku wchodzilam do byle restauracji byle czyms sie zapchac, bo kiedy jestem glodna, to jest ze mna gorzej niz na PMSie i na wszystkich warcze :P

Ciezka do przeskoczenia tez byla bariera jezykowa, bo chcialam zamowic cos, co widzialam na wystawie przed restauracja, ale nie widzialam tego w menu ani tez nie widzialam jak to sie nazywa, a jak probowalam babce wytlumaczyc co widzialam na wystawie to mnie nie rozumiala, bo nie mowila za duzo po ang. nawet liczbe czego ile chcemy trzeba bylo jej na palcach pokazywac... No coz... szkoda.

Gdybym miala czas to zaplanowalabym ta wycieczke od A do Z jak to zwykle mam w zwyczaju robic, ale niestety jestem w srodku semestru na studiach i nie mialam kiedy sie tym zajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mojej agencji organizujacej wyjazd pomylily sie adresy. A z tego co udało mi się ustalić to nie moga mi wydać paszportu w TNT bez informacji konsulatu. Nie wiem czemu tak jest skoro mogę poświadczyc odbiór dokumentem z moimi danymi które sa takie same jak na paszporcie. No ale cóż. Mam tylko nadzieję że już pójdzie szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mojej agencji organizujacej wyjazd pomylily sie adresy. A z tego co udało mi się ustalić to nie moga mi wydać paszportu w TNT bez informacji konsulatu. Nie wiem czemu tak jest skoro mogę poświadczyc odbiór dokumentem z moimi danymi które sa takie same jak na paszporcie. No ale cóż. Mam tylko nadzieję że już pójdzie szybko.

Jezeli na kopercie jest inny adres to raczej nie zgodza sie na jej otwarcie. A tylko po otwarciu moglabys udowodnic, ze w paszporcie jest Twoj adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...