Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

On 7/7/2022 at 9:58 AM, andyopole said:

Duzo prawdy jest w tym co ktos tam kiedys powiedzial: USA = najbogatszy kraj trzeciego swiata. 

Zgadzam się w pełni z tym stwierdzeniem. Aczkolwiek przyznam, że miałam okazje ostatnio pozwiedzać w końcu Los Angeles jak turysta (bo przyjechali znajomi z PL wiec było z kim) i byłam miłe zaskoczona, że wcale nie jest tak zle w centrum jak sądziłam. Poza Skid Row było naprawdę dość czysto i ładnie i relatywnie mało „zombiakow” w namiotach. Może to kwestia moich bardzo niskich oczekiwań ale byłam miłe zaskoczona :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, katlia said:

Jeden z minusow tego slicznego rejonu. Sa tez trzesienia ziemi, pozary, ogromne korki i ogolna drozyzna... pomimo tego I left my heart in San Francisco. 

Bezdomni i ćpuny to wg mnie plaga SF. Trzęsienia, pożary i korki znacznie mniej mi przeszkadzały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MeganMarkle said:

Bezdomni i ćpuny to wg mnie plaga SF. Trzęsienia, pożary i korki znacznie mniej mi przeszkadzały :)

Rozumiem. Ale tam gdzie ja chce mieszkac -- nie w miescie -- jest ich minimum jezeli w ogole. SF, chociaz urocze, ma jednak "maly" problem z pogoda. Corka przeprowadza sie tam za pare tygodni, ma prace na UCSF, wiec mam powod to czestych wypadow do SFBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, magik do mojego AC oczywiście nie przyszedł w piątek, ale zadzwoniłem do niego o 8 wieczorem i usłyszałem coś czego mi się jeszcze nigdy udało usłyszeć od kiedy jestem w stanach, już z 15 lat. Słowo „przepraszam”, i nie tylko samo słowo, ale ton głosu był szczery.

Wymieniałem dach, siding, deck, podłogi, łazienki, zrobiłem basen na skarpie w lesie od tylu domu, dwa ogrody, odpływy wody deszczowej, wiele murów oporowych i kanałów odpływowych. Jedyne co słyszałem od kontraktorow to „nigdy do tej pory mi się to zdarzyło”.  Właśnie wykopałes mój odpływ ściekowy koparka mimo ze był oznaczony flagami! „Nigdy mi sie to nie zdarzylo ale naprawimy”.

Przyszedl dzisiaj z samego ranna. Okazało się ze było to utlenienie aluminiowych styków na bezpieczniku, położył jakaś pastę która ma temu zapobiegać, wyczyścił skraplacz który nie był czyszczony od 8 lat i wszystko hula jak należy. 64 lata, po wylewie, na głowie miał dosłownie krzyż na połowie czaszki, mówi ze się cieszy życiem teraz. Fajny gość. Sprawdził kondensator za 20 dolarów z Amazona. Był dobry ;)

Edytowane przez vlade
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Roelka v.2 napisał:

Moglam nie narzekac na temperatury... chyba wlasnie padlo mi AC na pietrze. No to pieknie. 

W złą godzinę pochwaliłaś! ;)

Ja właśnie skończyłem zakładanie automatycznego podlewania moich upraw i kwiatków. Ucieklem do domu, przyjemny chlodek.    ...  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...