Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

23 minutes ago, mcpear said:

Moje korpo też świętuje. Generalnie dużo świąt ostatnio zostało ustanowionych jako świętowane w mojej korpo. 

Pewnie dlatego ze korpo jest w Kaliforni. Taki maly benefit mieszkania w progresywnym woke state ;) 

A powiedz mi: czy u ciebie sa mozliwosci pracowania remotely? Korzystasz?

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, katlia said:

Pewnie dlatego ze korpo jest w Kaliforni. Taki maly benefit mieszkania w progresywnym woke state ;) 

A powiedz mi: czy u ciebie sa mozliwosci pracowania remotely? Korzystasz?

Zdalnie pracuje od zawsze. Nawet w Polsce przed emigracja miałem Home office. 
 

A moje korpo przeniosło HQ do teksasu wiec to już nie jest kalifornijskie korpo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Xarthisius said:

W pseudo-budzetowce stanowej melduje dzien jak kazdy inny: zadnego wolnego. Tylko Syn jako bonus w domu siedzi, bo szkola zamknieta...

Szkola to dzisiaj miala assembly i 4-o i 6-o klasisci spiewali piosenki o kazdej z armed forces. Troche festiwal piosenki zolnierskiej w Kolobrzegu (?) za komuny :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, katlia said:

Pewnie dlatego ze korpo jest w Kaliforni. Taki maly benefit mieszkania w progresywnym woke state ;) 

A powiedz mi: czy u ciebie sa mozliwosci pracowania remotely? Korzystasz?

U nas wiekszosc swiat to efekt negocjacji z unions (tymi hourly - assembly i reszta).  Goscie nie robia absolutnie nic ale dzieki nim mamy (od zawsze) MLK i cala reszta wlaczajac w to veterans day.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kzielu said:

U nas wiekszosc swiat to efekt negocjacji z unions (tymi hourly - assembly i reszta). 

Apropos unions... we wrzesniu corka zaczela nowa prace jako naukowiec post-doc ... a od poniedzialku strajkuje. :P Strajk teaching assistants i post-doc'ow na calym systemie University of California, wszystkie kampusy, wiec jakies 48,000. Corka powiedziala ze na campusie w San Francisco, gdzie ona pracuje, maja glosne poparcie od wszystkich profesorow. Left Coast! Ale trudno sie dziwic. Ona ma doktorat, publikacje, 10-cio letni experience i w academics i w biotech industry... a jako post-doc w prestizowym laboratorium na UCSF zarabia jakies $58K... w San Francisco !!!!! Exploitacja i juz. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie okazuje nie tylko budzetowka dzis leniuchuje. Roznica miedzy leniuszkami jest taka ze corpo leniuchuja za swoje a gov. za nasze.    :)

Poza Labor i Memorial Day, 4th July mam wolne tylko Black Friday no i zwyczajowo od Wigilii do Nowego Roku i ni hu hu wiecej. Jak wiekszosc zuczkow w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, katlia said:

Apropos unions... we wrzesniu corka zaczela nowa prace jako naukowiec post-doc ... a od poniedzialku strajkuje. :P Strajk teaching assistants i post-doc'ow na calym systemie University of California, wszystkie kampusy, wiec jakies 48,000. Corka powiedziala ze na campusie w San Francisco, gdzie ona pracuje, maja glosne poparcie od wszystkich profesorow. Left Coast! Ale trudno sie dziwic. Ona ma doktorat, publikacje, 10-cio letni experience i w academics i w biotech industry... a jako post-doc w prestizowym laboratorium na UCSF zarabia jakies $58K... w San Francisco !!!!! Exploitacja i juz. 

To tak z czystej ciekawosci - jak ona za to przezywa ? Bo chyba w SF to ciezko za takie grosze...  No ale football team istotniejszy, trener (jak nie pomyliem szkol) dostal contract extension na $28M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...