Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

16 hours ago, micham said:

W tym temacie  to dziwię się cały czas, że Ameryka zezwala Chińczykom cały czas kupować ziemie w US i robic tu  inwestycję......

To musisz troche jeszcze postudiowac jak ameryka dziala.... Anty-chinska retoryka w mediach to jest tylko i wylacznie retoryka bo nic tak nie jednoczy (szczegolnie tej powiedzmy srednio inteligentnej) bazy wyborcow jak jakis mityczny wspolny wrog. W prakyce jeden kraj bez drugiego za bardzo nie moze istniec a Ci co krzycza najglosniej jakie to Chiny sa straszne, robia tam interesy (np. produkcja jakiego to aktualnie gowna Trump probuje sprzedac ludziom - ciuchy, czapki, cokolwiek, flagi pewnie tez).

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, ilon said:

Kochani forumowicze - jaki mieliscie nakrotszy layover na CDG? Patrze na lot WAW-CDG-IAD z 1:15h na CDG i nie wiem czy to w ogole jest mozliwe... ?

45 min.

Na luzie - jak z WAW wylecisz o czasie. Na dobrze ponad 100 przesiadek na CDG w drodze do US na samolot nie zdazylem tylko raz.

Z tym ze geografie lotniska mam dosc dobrze obczajona - z WAW przylatujesz na 2F, odlatujesz z 2E - 2E ma trzy rozne sekcje (gates K, L, M) - do jednej z nich daje sie z buta (to jest najszybsza opcja), to pozostalych albo pociagiem albo shuttle busem (najwolniejsza opcja).

Edytowane przez kzielu
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, mcpear said:

Każde lotnisko określa minimalny wymagany connection time. Skoro bilet się wycenia to oznacza, że 1:15 starcza (przynajmniej w teorii). Ja bym się nie przejmował. Pewnie masz wybór albo 1:15 albo pewnie z 6h czekania

Tak, albo wylece z Warszawy o 6 rano i czekam na ten sam lot do USA jakies 7 godzin albo lece z warszawy jakos kolo poludnia i mam tylko 1:15h. Ostatni lot przez CDG mialam 1:25h i zdazylam, ale jak sobie mysle to chyba jest taki hit or miss. Chyba chcialam napisac zebyscie mnie namowili ze 1:15 wystarczy bo nie chce mi sie siedziec na lotnisku ponad 7 godzin jak nie musze. 

 

6 minutes ago, andyopole said:

Ocho, widze ze nowiuski paszport zostanie rozdziewiczony. ....  :)

Andy, jaki nowiuski. Juz ponad rok mam, kilka stempli juz jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ilon said:

Dzieki panowie - lot zabookowany. Mam ponad miesiac czasu zeby pocwiczyc jak cos sprinty :D 

Ja za miesiac CVG-DTW-HND-ATL-CVG.   DTW-HND - 14.5 godziny... Ostatni raz podobna trase robilem 3 lata temu ale jak czlowiek mlodszy to jakos latwiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas nie podróżujemy. W międzyczasie dostałem awans na pozycję gdzie loty ponad 8 godzin latałbym w biznesie aczkolwiek równocześnie zostałem w pełni uziemiony przez "no flight" policy. A spędzałem do 2020 roku około 130-150 nocy w hotelach. Z żoną się śmiejemy że te lata to musimy w stażu chyba potrójnie liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...