Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć Covid próbuje wrócić. Dzieki Bogu już nie z tak strasznymi konsekwencjami ale jednak. W ubiegłym tygodniu u dwóch dobrze mi xnajomych osób test na C-19 wyszedł pozytywny.

Przypadkiem trafiłem na tę informację: 

 

https://www.npr.org/sections/health-shots/2023/09/21/1200750128/free-covid-tests-by-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, andyopole said:

Ponoć Covid próbuje wrócić.

Wrocil. Sasiadka (lekarz w szpitalu) mowi ze sporo chorych u niej - ale jak narazie nikt nie na wentylatorze. Polowa rodziny/znajomych w Kaliforni ma Covid. Tak jak naukowcy mowili nam 3 lata temu, wirus bedzie z nami na codzien. Widocznie naukowcy cos wiedza... 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Joanna30 said:

ona to najgorzej przechodzi, bo mówi, że czuje się jakby walec po niej przejechał. 

Ja tez dosyc porzadnie to odchorowalam. Na szczescie tu daja Paxlovid wszystkim po 50tce - a to lekarstwo dziala bardzo szybko, czesto 8 godzin po pierwszej dawce chory czuje sie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, katlia napisał:

Ja tez dosyc porzadnie to odchorowalam. Na szczescie tu daja Paxlovid wszystkim po 50tce - a to lekarstwo dziala bardzo szybko, czesto 8 godzin po pierwszej dawce chory czuje sie lepiej. 

Mojemu koledze tez to dali 5 dni przed wylotem za granice, kiedy jeszcze byly wymagane testy i mial wynik negatywny.

A mnie, odpukac jakos nie bierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, andyopole napisał:

Przydatna nformacja. Taki email dzis dostalem w gaszczu innych. Juz nie tylko na poczcie.

 

Passport and ID Photos at The UPS Store

 

Ale to tylko zdjęcie zrobią. I ogarną przesyłkę. Cała reszta tradycyjnie -  przez "government offices". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mola napisał:

Ale to tylko zdjęcie zrobią. I ogarną przesyłkę. Cała reszta tradycyjnie -  przez "government offices". 

Tak jak USPS. Latwiej bedzie o appointment bo na Poczcie roznie bywalo, nie mieli terminu, ktory mi pasowal. Ciekawe czy wszystkie UPS Store, tego nie sprawdzilem, zaraz tam pojde.

 

edit: Sprawdzilem. Wyglada na to ze mozna w kazdym UPS Store. Dla pewnosci napisalem email do lokalnego UPS Store w miescinie w ktorej pracuje. Ciekawe kiedy odpowiedza.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Blyskawiczna odpowiedz:

 

Thank you for reaching out to your local The UPS Store® location. Your message is important to us and we will reply as soon as possible. If you need immediate assistance, please give us a call or visit our store. We look forward to serving you.

Your Team at The UPS Store

1109 Sw 1St Ave Ste F

Canby, OR 97013-3859

Phone (503) 266-4877 Fax (503) 266-4801

Web https://www.theupsstore.com/5938

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...