Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2023 o 09:33, Xarthisius napisał:

Zapisalem sie, ale nie obiecuje ;-). BTW, w Twoim obwodzie na razie 20 osob. W moim bylem 19ty... Niech ktos potem (10/10/23) przypomni to wyciagniemy z systemu gdzie ilu wyborcow sie zapisalo.

W moim jest w tej chwili 151 osób czyli osiągnęliśmy średni wynik z ostatnich lat. Liczę że przez weekend jeszcze trochę ludzi się zapisze.  Jest to ilość głosów, które da się w miarę sprawnie policzyć, patrze na to że strony tego, który będzie to robil.  :D

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam się na wybory w konsulacie w Chicago. 407 osób na ten moment. W innych miejscach w Chicago między 200-600 osób. 

Formularz na e-wybory ciągle wyrzucał mi błąd "niepoprawnych danych" wprowadzonych. Próbowałam wszystkiego, bo dane przecież poprawne. Wreszcie mąż przyszedł, bo już głośno kurwowałam na ten system. Zaczęłam wprowadzać wszystko przy nim i wtedy się zorientowałam, że dzień ważności paszportu wpisywałam zły o 1, bo mi się mylił z rokiem ważności... (coś jak: dzień 25, ale rok 2026). Zwalam to na totalne zmęczenie i zamroczenie życiowe, bo właśnie mi minął pierwszy tydzień w pierwszej pracy w US, gdzie mam 3h dziennie dojazdu i widocznie się zwoje mózgowe przepaliły z tego wszystkiego ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, andyopole said:

To muszą nieźle płacić jeśli warto jeździć taki kawał drogi...  ;)

Taki codzinny dojazd to na szczęście tylko na 2 tygodnie treningu. Potem wchodzę na hybrydę i będę jeździć tylko 1-2 razy w tygodniu. Poza tym jest okej, do pociągu dojeżdżam rowerem, więc zdrowo, a potem w pociągu czytam, więc rozwój xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa wzorcowo wykoszona. Niechcący dowiedziałem się dziś że umiem naprawiać  zamrażarki. Sąsiadka pewnie w ramach rewanżu coś smacznego przyniesie!

 

Teraz ruszam konfigurować sprzęt na Wybory. Mój laptop, drukarka że scanerem koleżanki. Jak by kto pytał to butelkę wina zabieram.  :P

 Jak "bydzie piyknie to i do niedzieli zostanę".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joanna30 napisał:

Ja jestem przewodniczącą dwa osiedla dalej od siebie, we Wrocku. Uważam, że przewodniczący powinni mieć płacone szkodliwe za pracę z ludźmi :lol:

Na czwartek mieliśmy zaplanowane spotkanie z Konsulami na temat wyborów, ponieważ nie ma nowych wiadomości zostalo odwołane. Kart do głosowania nadal nie ma. Urna i pozostałe materiały, które miały być wysłane 21 września nadal keza w Konsulacie w LA. Zaczynam powątpiewać czy oni to w ogóle mają. Ja jestem zastępca, moja Komisja wygląda na poukładaną. Zobaczymy w praniu.

Kolejne spotkanie online jest w planie na dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i szczerze trochę mnie namieszała. W sumie według mnie najbardziej rzeczowo mówił ten niezrzeszony a miałem o nich takie niezbyt fajne zdanie. Tak szczerze chyba najgorzej wypadł Morawiecki z Tuskiem bo oni tylko jeden na drugiego no i Hołownia . Na wiele pytań nie na temat odpowiadała ta  z Lewicy. Konfederacja jak Konfederacja tak w środku stawki.  Trochę się też na niej też uśmiałem  a niektóre zachowania przeraziły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...