Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Xarthisius napisał:

Dalej dziala i macie 200 :) We wszystkich obwodach:  46050

Wlasnie w tej chwili sprawdzalem.

Podobno czas rejestracji przesuniety na polnoc dnia dzisiejszego wg czasu lokalnego.

Tak ponoc powiedzial minister Rau ale czy takiemu komus mozna wierzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, andyopole said:

Wlasnie w tej chwili sprawdzalem.

Podobno czas rejestracji przesuniety na polnoc dnia dzisiejszego wg czasu lokalnego.

Tak ponoc powiedzial minister Rau ale czy takiemu komus mozna wierzyc?

Ministrowi to nie wiem, ale temu co programowal formularz pewnie tak ;-) Jezeli probujesz kraje w ktorych jest juz po polnocy, to pokazuje ze rejestracja zamknieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Ministrowi to nie wiem, ale temu co programowal formularz pewnie tak ;-) Jezeli probujesz kraje w ktorych jest juz po polnocy, to pokazuje ze rejestracja zamknieta.

Programiści rules! 

 

edit: sprawdzałem w tej chwili, można zmienić lokal wyborczy wiec można też się rejestrować jeszcze. 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mcpear napisał:

I co bedziecie w waszej komisji wciskali na siłę wszystkim karty referendalne? Jak to wygląda z zaplecza?

Jutro o 16 mamy meeting online - organizacyjny, opowiem Wam czego się dowiem. A tak naprawdę zaczynamy pracę w piątek po południu. Przygotowanie lokalu itp.

P.S.

Urna i materiały administracyjne nadal nie doszły. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mcpear napisał:

I co bedziecie w waszej komisji wciskali na siłę wszystkim karty referendalne? Jak to wygląda z zaplecza?

Z zaplecza wygląda to tak, że wyborca pobiera 3 karty (sejm, senat, referendum). Chyba, że wyraźnie zaznaczy, że którejś nie chce, to wtedy jej nie pobiera, a w uwagach wpisuje się "bez..." sejmu/senatu/referendum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, andyopole said:

Paranoi ciąg dalszy.

Właśnie dotarła do mnie informacja ze Komisja z Indianapolis została zmuszona do osobistego odbioru Kart Wyborczych w Konsulacie w Chicago. @Xarthisius

Daleko nie maja, tylko 3h. A mogli im kazac wsiasc w samolot i do Warszawy!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Xarthisius napisał:

Daleko nie maja, tylko 3h. A mogli im kazac wsiasc w samolot i do Warszawy!

Konsulat ma na to fundusze i jak znam zycie to rachuneczek za te robote sobie wykombinuje a komisja musi z wlasnej kieszeni wysuplac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...