Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.12.2023 o 00:34, Zuza007 napisał:

"Wuc" Jarosław jest po prostu złym człowiekiem. Bardzo złym człowiekiem...

Powiem Wam ze do konca obawialem sie ze PiSlamisci cos wykombinuja, jakis quasi stan wyjatkowy albo cos podobnego. Jednak okazuje sie ze tam "mysli politycznej" nie ma. Im najlepiej wychodzi korupcja w kazdej postaci.

Oczywiscie nie przestana jatrzyc, dlatego Kaczynski, za nazwanie premiera agentem niemieckim powinien zostac zostac postawiony przed sadem, pozbawiony immunitetu i przykladnie ukarany. To ostudzi zapedy i wyhamuje pozostalych "harcownikow" przed podobnymi wyskokami. To samo powinni zrobic z Braunem.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, andyopole said:

Oczywiscie nie przestana jatrzyc, dlatego Kaczynski, za nazwanie premiera agentem niemieckim powinien zostac zostac postawiony przed sadem, pozbawiony immunitetu i przykladnie ukarany. To ostudzi zapedy i wyhamuje pozostalych "harcownikow" przed podobnymi wyskokami. To samo powinni zrobic z Braunem.

W sumie ciekawe zjawisko ze ta sama czesc spoleczenstwa ktora uwaza ze "niemieckie jest najlepsze" (niemieckie proszki do prania, BWM, Passaty czy sam kraj) jest podatna na idiotyczna manipulacje ze ktos jest "niemieckim agentem" - w sumie to powinni chciec w Polsce Niemcy.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najblizsza niedziele mamy u nas w Portland OR koncert WOSP. Bardzo wczesnie ale terminy wynajecia na styczen sali w naszym Domu Polskim zostaly zaklepane juz bardzo dawno i nie dalo sie wcisnac.  Za to przy okazji organizujemy kiermasz swiateczny, dochod z ktorego tez bedzie przeznaczony na WOSP. Rozne ciasta, inne smakolyki, ozdoby choinkowe. Sam wytopilem kilkanascie litrow smalcu ze skwarkami.

Dzis dobiegla konca epopeja z zaginiona paczka wyslana z WAWy zawierajaca rozne, gadzety, plakaty a co najwazniejsze "skarbonki" bez ktorych ni hu hu.

Zostaly wyslane jednoczesnie 30 listopada (do mnie, na firmowy adres) dwie paczki, identycznie zaadresowane, o tym ze byly dwie paczki dowiedzielismy sie z WOSP z WAWy, oni tez sledza doreczenia i podniesli alarm ze druga paczka gdzies ugrzezla niedoreczona. Jedna kierowca z UPS przyniosl mi 6 grudnia a druga zawiozl gdzies, nie wiadomo gdzie. Przedwczoraj wszczelismy wielkie investigation i dzis szczesliwie UPS mi ja dostarczyl. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz blisko a przygotowania generalnie z głowy. :D

My mamy jutro koncert WOŚP połączony z Kiermaszem Świątecznym. Ja będę prowadził loterię w które masa gadżetów zgromadzonych podczas zbiórki.  Z mojej strony przygotowałem kilkanaście litrów smslcu że skwarkami a teraz "zaczyniłem" na chleb, też przeznaczonym na loterię. Cały przychód przeznaczony na WOŚP. Świąteczne przygotowania w domu dopiero za tydzień. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, andyopole said:

Czyli masz blisko a przygotowania generalnie z głowy. :D

My mamy jutro koncert WOŚP połączony z Kiermaszem Świątecznym. Ja będę prowadził loterię w które masa gadżetów zgromadzonych podczas zbiórki.  Z mojej strony przygotowałem kilkanaście litrów smslcu że skwarkami a teraz "zaczyniłem" na chleb, też przeznaczonym na loterię. Cały przychód przeznaczony na WOŚP. Świąteczne przygotowania w domu dopiero za tydzień. 

 

 Czyli szykuje sie swietna zabawa I dobre jedzenie. :)

Moja mama sie jeszcze bardziej cieszy ze wszystko bedzie dla nas przygotowywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, andyopole said:

 wczoraj wieczorem Covid test wyszedł mi pozytywny. 

Kurcze akurat na swieta... popros lekarza o Paxlovid... naprawde pomaga, zwlaszcza jezeli zle sie czujesz. Ja bylam tak serio chora, wysokie goraczki, dreszcze, straszny kaszel... dzien po rozpoczeciu Paxlovid czulam sie o wiele lepiej... trzy dni potem prawie zdrowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...