Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ilon napisał:

Sprawuje sie calkiem ok, nie pamietam jaki to rocznik, ale babcia to pierwszy wlasciciel, wiec az tak bardzo duzo mil nie natrzaskala przez te kilka lat :D 

He he, w pierwszym momencie wyczytalem ze to pierwszy samochod Szanownej babci...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

Roelka - strasznie mi przykro! Wiem jak sie cieszylas na tej wyjazd, szkoda ze tak wyszlo. No ale coz.. moze jeszcze jednak sie cos zmieni. Takie to zycie bezsensu, Ty z Polski tutaj przyjechalas zeby byc razem, a on teraz ucieka do Kataru :D

Moj maz leci w poniedzialek na Floryde na 3 (TRZY!!) dni i juz jest jakis podejrzliwy co ja bede robic sama. Co dopiero jakby na rok jechal, hahaha, chyba by mi jakiego bodyguarda wynajal :D

Moj maz w ogole nie jest podejrzliwy.. Doskonale wie, ze jestem stworzeniem ktore najchetniej caly czas siedziałoby w domu :D Wiec bedzie tylko praca, dom, koty, praca, dom, koty. Za to ja juz jestem bardziej podejrzliwa co on bedzie robil przez rok na tej pustyni. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katlia, nie ma czego, haha, jak sobie kupie samochod to mi pogratulujesz! :D

Roelka, to jak moj mezu. On by tylko chodzil do pracy/na silownie/i ogladal mecze i seriale. Jakby zostal sam na rok, to pewnie by obejrzal calego netlixa i amazona. A ja sama w rok to bym poznala kazdy klub/bar/restauracje w okolicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ilon napisał:

Katlia, nie ma czego, haha, jak sobie kupie samochod to mi pogratulujesz! :D

Roelka, to jak moj mezu. On by tylko chodzil do pracy/na silownie/i ogladal mecze i seriale. Jakby zostal sam na rok, to pewnie by obejrzal calego netlixa i amazona. A ja sama w rok to bym poznala kazdy klub/bar/restauracje w okolicy :D

Dobry z ciebie agent :P! Lubię to ;). Ale to dlatego, że sama tak mam :D.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Roelka napisał:

Ja juz chyba za stara jestem na chodzenie po barach. :D Zazwyczaj o 20:00 to ja juz sie do lozeczka szykuje.

Echhh, gdybym nie byl taki stary to bym sie Toba zaopiekowal przez ten rok. Mam podobnie, o godzinie 21 kontakt ze mna jest utrudniony, po 22 juz raczej niemozliwy. Za to rano, ho ho... budze sie I pilnuje budzika zeby zadzwonil tak jak kazalem.

He, ale zawsze mozna pokombinowac z adopcja...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie spac, ale psy mi nie pozwalaja sie wyspac. Andy, wez mnie tez zaadoptuj! Ostatnio stanelam na wadze i bylam 8lbs lzejsza niz staram sie byc zwykle, wiec przydaloby mi sie jakies dobre jedzonko :D

Haneczka, ja lubie sobie wyjsc gdzies, za pol godzinki ide na happy hour :D

Edytowane przez ilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...